da ny

Je na tomto šprochu snad pravdy trochu?

Je to pravda nebo je to kachna ;)
Objevilo se sdílením na FB stránce, přišlo e-mailem:
„Šokující pravda o rakovině“
http://www.ce­lostnimedicina­.cz/sokujici-pravda-o-rakovine.htm

Nejlepší odpověď
zzzzz

☹ Už ta protonová léčba je záhadně nastavená:-(((

Pomáhá, ale pojišťovna ji odmítá platit:-(((

Další odpovědi
Pepa25

Uff … jak něčemu takovému může někdo věřit?
Doplňuji:
Abych nebyl nařčen, že to ani nečtu: ten doktor Simoncini existuje, má i stránku na anglické wikipedii: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Tu­llio_Simoncini – je tam i odkaz na vyjádření American Cancer Society, že jde o neúčinnou metodu a proč.

anonym

Osobně takové ´hlášky´ považuju za naprosté bláboly, které mají čitatele jednak rozhořčit a jednak vyděsit – v takovém stavu je pak náchylnější věřit autoru i v jiných oblastech sdělení (pravým publikace důvodem bývá finanční zisk toho, kdo sdělení publikuje).

Agneta

No a?
+++
Takových věcí(skandálů) kolem farmaceutického průmyslu by bylo !!!!!!!!!

Tady to zase jenom vypadá na podvod, ale dobře, že ses nad tím pozastavila. Věřím tomu, že pharmalobby je tak silné, že každému zpochybňovateli vyplatí okamžitě milióny aby mlčel…fakt, dělají si, co chtějí. Na ně jsou ti šašci v politice ještě moc krátký. A do budoucna BUDETE JEŠTĚ VIDĚT, JAK BUDE MEDICÍNA DRAHÁ !!!!!!!!!!!!! Jaké budete platit „příplatky“ !!!!!!!!!!! Je dnes ještě něco u zubaře zadarmo? Jó ještě ano? Tak počkejte až začnou šašci v politice mluvit o tom, že budou muset zavírat nemocnice, že na to nejsou finance:DDDDD

mojitek

věc 1 : lidí na planetě Zemi je mnoho
věc 2 : tzn, že planeta je přemnožena
věc 3 : kde brát pro tyto lidi pitnou vodu,potravu..atd?
věc 4 : jaké jsou"lidské" postupy / opatření proti živočichům kteří se nekontrolovatelně přemnožují ?
Já bych nebyl tak optimistický a vševědoucí a nebral bych to hned jako blábol.

BlackTerry

Těžko říct…na internetu se může objevit kdejaký blaf, já bych si to ještě někde ověřila, pokud je možno.

bolak

Dneska, když je všechno skrz na skrz propojený? Pokud by měl někdo jasnej důkaz že to tak skutečně je, tak je by toho byl do hodiny plnej internet a do dvou hodin by to převzali všechny zpravodajský servery na světě. Kdyby někdo ml skutečnej lék na rakovinu, tak mi věř že by to hned prasklo. 7 miliard lidí neuhlídáš.

A pokud by někdo dělal ve výzkumu, přišel na něco podobnýho tak by si to jistě nenechal ujít na tom udělal kariéru, napsal knihu, pořádal přednášky a 100% uzdravených pacientů z rakoviny by se neututlalo. To týdne by dával stovky rozhovorům médiím, novinám, zvaly by ho do televize a dopadlo by to stejně jako v prvním případě.

Další věc je že pokud to někdo drží pod pokličkou, tak ten někdo to musí vědět, a ve chvíli kdy by měl on nebo jeho nejbližší rakovinu, tak by udělal všechno proto aby ten lék dostali, pochybuju že by je nechal pochcípat, čili musela by se minimálně nejbohatším a nejmocnějším vrstvám světa (prezidenti, miliardáři) rakovina v 99% případů vyhýbat, a taková věc by statistikům jen těžko unikla.

To jsou jen takový moje prvotní myšlenky/připomínky na logiku věci.

mojitek

bolak : jenže ono není nic černobílé a zase tak jednoduchý to není.Je tady plno desinformací,po­lopravd a navíc-využívá se toho,že masmedia věří stále těm co jsou nejvíc vidět,lidí u moci.Tak to bylo a takhle to bude i nadále,žel bohu,takže všechno ostatní se bere jenom jako mýtus,bláznov­ství,spekulace­.Jen hrstka lidí půjde takzvaně proti proudu,proti většině.Stačí se podívat do minulosti jak mocní a dav který těm mocným slepě věřil šli po těch co šli proti proudu. Já osobně nevěřím všemu.A jak se říká na každým šprochu je pravdy (minimálně)trochu..

Pepa25

Vezměme si třeba takového Steva Jobse. Proč zemřel na rakovinu? Že by nebyl schopný nebo vlivný odhalit spiknutí židů? Mimochodem tento příklad je dobrý ještě z jednoho důvodu: je všeobecně známé, že Jobs na začátku odkládal léčbu a upínal se k alternativní medicíně. Samozřejmě už nikdo neřekne, jestli by ho konvenční léčba hned od začátku zachránila nebo jen zvýšila šance, názory jsou obojí … Každopádně svého rozhodnutí později podle svého živitipisce litoval: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Ste­ve_Jobs#Health_is­sues

Agneta

Pepa25 >>> tys tu otázku pochopil moc konkrétně…pokus se vidět trochu méně černobíle:DDD

Pepa25

Já černobíle? 😉 A to si zakládám na tom, jaké mám tolerantní názory 🙂 Pravda, různé spiklenecké teorie mě poslední dobou dokážou poněkud vyprovokovat, ale to proto, že už je jich kolem nás asi fakt moc, ne?

mojitek

a které spiklenecké teorie máš na mysli že jsou blábol,Nostradame?

Pepa25

😉