salsa verde

Co si o tom myslet?

Nedávno jsem byla v jednom pražském divadle. V přestávce jsem koukala na fotky a texty umístěné na chodbách a najednou vidím rámeček a v něm kousek „klacíku“ a u toho text že tento klacík věnoval divadlu jeden velmi populární český herec, který ho našel na jedné ze svých procházek lesem. Jenže takovýchto klacíků jsem já už viděla hromady jelikož se prodávají běžně v květinářství…

Nejlepší odpověď
annas

Nesouvisí to s akcí Danajský dar, o níž jsem se nedávno zmiňovala?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/slyseli-jste-o-projektu-tzv-danajskeho-daru-ktery-ma-rozvijet-darcovstvi-mezi-vyznamnymi-osobnostmi

Další odpovědi
anonym

Lidé si schovávají mnohem divnější relikvie od svých idolů.Stačí jim propocený dres,tričko,vla­sy,tak ten klacík ještě jde.

anonym

Pouhá recese zlehčující různé dárce a snad i rádoby artefakty.
Při poklesech návštěvnosti je každá prkotina vzbuzující pozornost, dobrá.
A jak vidno, u tebe to splnilo účel.
U „cimrmanů“ by to byla prostá součást mystifikačního stylu divadla.

hanulka11

Inu ,lidé se zviditelňují všelijak

anonym

Nebyl zlaty ?? 🙂 -iv-

Deli

To byl asi žert 🙂