Pokročilý

Co si nejčastěji kupujete nebo co děláte, když si potřebujete zlepšit náladu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

čokoládu :-)))))))) mňam

Další odpovědi:

Stříbrný

asi si pouštím písničky, tím si tu náladu akorát ještě víc pošlapu... (za pár minutek do této fáze spadnu), poté napíšu v afektu pár lidem blbosti a jdu spát.... a za pár dnů znova
Doplňuji:
jak říká quentos a ještě pár uživatelů-špatnou náladu lze zlepšit jídlem (zvýšit si obsah cukru v krvi)-na toto je nejlepší džus a jako antidepresivum (také afrodisiakum) nejlépe funguje čokoláda s vysokým obsahem kakaa (hořká), osobně kupuji tušímže orion na vaření-100g se dá sehnat téměř vždy za 10Kč

Zlatý

prohlížím si fotky z dovolených a těším se zase na další putování ...to to strašně letí

Zlatý

Jdu se projít do lesa

Pokročilý

cigáro, sushi a vtipný tumblry či podobné stránky s různými gify, meme, photobombingem apod. (9GAG atd.)

Zlatý

sežeru hořkou čokoládu, jdu si poslechnout muziku, a když je to hodně špatný, jdu do cukrárny koupit čokoládovej zákusek

Bronzový

Nejradši si poslechnu hudbu a projdu se na čerstvém vzduchu anebo, to ocení spíše pánové, si zajdu na jedno, dvě zdravotní :))

Stříbrný

Já mám poslední dobu náladu pořád pokleslou, trochu mě zachraňuje jen Country radio a když hrají něco z mých mladých let, přidám na hlasitosti a začnu zpívat taky. Jak to slyší pejsek, tak přiběhne, někdy ho vezmu do náručí a tancuju s ním a doufám přitom, že aspoň jeho potěším... Na to, abych si šla něco významného koupit bohužel nějak nemám peníze

Tak občas si koupím cokoliv a nejenom pro radost, ale ne pro zlepšení dobré nálady - té mám pořád hodně a stačí.

Zlatý

Různě. Na procházku s psíkama, pustím si oblíbené písničky - ty svižnější. Nebo si koupím něco pro radost. Ani to nemusí být drahé, jen že se mi to líbí :-)
Něbo ke kafi nějakou dobrotu.Ale těch dobrých už moc není. Už několikrát jsem měla na něco, co jsem viděla chuť a pak nic. Chuť žádná.

Zlatý

Když jsem sama, tak si ráda kupuji střevíčky:-)Když si opravdu chci udělat velkou radost - tak hodinky:-)
Ale nejlépe na mě působí tanec nebo sauna. A ráda vařím a peču. Takže pro pozdvižení nálady vytvářím docela složité pokrmy a náročné zdobení.
Doplňuji:
huxa: No, nechci ti kazit chuť, ani brát iluze, ohledně afrodiziak, ale s "čokoládou" na vaření od Orionu moc "efektu" nečekej. Nejenže má extrémně nízký obsah kakaa, ale neobsahuje ani čokoládové máslo, pouze rostlinný tuk - takže se ani nedá nazývat čokoládou. Je to kakaová poleva. Trochu se zamysli - za pětku? Extra třída?:-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.