Berušinka

Jak na špatnou náladu

Co Vás dokáže rozveselit,když máte špatnou náladu? Já jsem teď strašně šťastná z toho, že mi konečně jdou dávat hvězdičky u otázek! =) =) =)
Doplňuji:
Tak já vždycky dávám každému palec, kdo mi odpoví. Jen jsem do včerejška nemohla dávat hvězdičky, protože mi to pořád vnucovalo FB.

Nejlepší odpověď
geoorg

Je to neobvyklé, ale pomůže vám tužka. Stačí ji skousnout mezi zuby. Díky tomu vám na obličeji vznikne sice nepřirozený úsměv, ale za chvilku se projeví i vnitřně. A kdyby to nefungovalo, tak se můžete smát tomu, že taková hloupost někoho napadla 🙂

Další odpovědi
Banshee

Mě potěší jedině chvíle s blízkou osobou..poslední dobou nějak svou náladu nezvládám

dědapetr

Nepřipustit si špatnou náladu a když náhodou přepadne,tak léčit humorem.Přeji,aby dobrá nálada vydržela.

anonym

Kdyz jsi stastna , ze muzes davat hvezdicky , tak nam vsem tu dej palecek a budes stastna jeste vic. 🙂 -iv-

barnajka

Podle jednoho vtipu se lidi dělí na jedince věčně vysmáté – a na ty, co drogy neberou :))
Já si myslím, že do pohody se člověk může hodit i míň drastickým způsobem :) Když já mám někdy den, kdy mi je achichky ouvej, většinou je to tím, že musím akutně řešit nějaký problém, se kterým si nevím rady – a čas děsně tlačí. To si pak vždycky připomenu jednu hlášku, kterou má údajně na svědomí Vlasta Burian: „Ještě nikdy se nestalo, že by to nějak nedopadlo.“ To je taková veliká pravda!!!!! Vždycky mi to pomůže, opravdu :))

A když je mi občas obyčejně lidsky smutno, pustím si svou oblíbenou muziku, uvařím heřmánkový čaj (připomíná mi dětství), zapálím voňavou svíčku, schoulím se s plyšákem do křesla a klidně si i popláču. To moje kvílení většinou zaregistruje můj pejsek, přijde ke mě, olízne mě, podá tlapku, koukne se mi upřeně do očí – a mě je hned krásně na světě :))

fcoop

To je někdy docela problém.V tomhle zk...... světě – i když Svět,jako takový, by byl celkem fajn,nebýt lidí.
Není špatné zkusit „těšit se na něco“.
I na zdánlivou volovinu.Je rozhodně lepší těšit se na maličkost,nějaká se snad vždy najde,než sledovat a být roztrpčen(je daleko výstižnější slovo)z různých Bártů,Johnů,zlo­dějů,co kradou tužky-----prostě z každodenní reality.
Je takovej starej vtip- Chlap si kupuje nové boty-úmyslně o číslo menší.
Prodavač se ho ptá,proč to dělá.Vysvětlení-pána všechno štve – v práci šéf,kolegové,mi­zernej plat,doma hádavá manželka,děti se nepovedly,žádná budoucnost atd. atd.
Jediné,na co se může těšit je,že až přijde domů,konečně si může zout ty malé boty.

tuCZek

na mně funguje hudba a nějaký videjko z youtube nebo streamu a už se culím :)

gnosis

usmivam se sam pro sebe, zubim se od ucha k uchu. do zrcadla i bez. ale jen kdyz to nikdo nevidi, jinak by si lidi asi klepali na celo:)

pred par lety me to poradila ucitelka psychologie, ze pry v tom je chemie a do tela ti ten usmev pousti nejaky vesely hormon. ale mozna je to placebo, kazdopadne na me funguje:)

nebo druha vec: predstavim si, jak obrovsky je vesmir (coz je spis nepredstavitelne) a jak je muj problem proti jeho neskutecne obrovskosti malicherny a zanedbatelny.

uprava: vidim, ze georg se taky culi a pomaha to:) aspon sme 2, akorat ja se culim bez tuzky.

johana 56

Každé ráno si řeknu-dík za to,že můžu vstát.Špatnou náladou nic nevyřeším,hlavně pokud musím do práce,proto se snažím myslet jen na příjemné věci.

FOG

Kdysi v mladi jsem cetl i knizku,kterou jsem objevil u sestry na policce.
Jednalo se o „Gabru a Malinku“,tusim,ze od spisovatelky Amalie Kutinove,ale to si nejsem jisty.
A v te knizce je spousty humoru a pravd z Moravy.
Mj. v jednom z pribehu radi tem sestram svagr,kdyz jsou nastavane na skolu a ucitele,aby si predstavili skolnika v pyzamu a to jim vykouzli okamzite usmev na tvari a zapomenou na jakekoliv trable.
Samozrejme ,ze ne vzdy to pomaha,ale je to lepsi nez plac a stres.