Avatar uživatele
zett

Co si myslíte o vakcíně? Necháte se očkovat?

Někdo tvrdí že po vakcíně vznikli nežádoucí účinky, někdo dokonce tvrdí že je prý i smrtelná. Co si o tom myslíte vy? Lidé tohotu portálu Odpovědi.cz

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, kodl67, aliendrone před 1152 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

V souvislosti s událostmi posledních dní jsem změnil názor. Vir se začal šířit nekontrolovaně. Chaotická, neodborná policejní opatření jsou neúčinná. Jak se ukazuje, obranou bude imunita, promořenost a očkování. Nechám se očkovat co nejdřív, jak na mě příjde řada. Možné nežádoucí účinky vakcíny jsou menší, než následky virózy, kterou nejspíš neočkovaný bude muset projít.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… zatím nemám potřebu se očkovat, přestože ostatním to dle situace i doporučuju …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nassin

Ano, nechám a Sputnikem V, protože je určitě skvělý jak byl kalašnikov.✌

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Já ano, neposlouchám a nečtu debilní komentáře neumětelů, kteří ani neví o čem mluví. Očkuje celý svět. Dám na odborné studie a následné schválení autoritami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

V mém případě je očkování tzv. záležitostí „s křížkem po funuse“, už mám Covid za sebou. (bezpříznakový průběh nemoci)
Z doposud zveřejněných údajů plyne, že šance znovuonemocnění je velmi nízká a i když k němu dojde, tak průběh je výrazně mírnější.
Nemám důvěru ohledně DLOUHODOBÝCH účinků vakcíny, nepřihlížím moc ke kryptokonspiračním spekulacím, na druhou stranu život mě naučil, že lidská hamižnost spolu s BLBOSTÍ [omylem] se blíží limitně k nekonečnu, tudíž necítím z těhle důvodů nutnost riskovat.

Na druhou stranu mám určitý respekt k těm, kteří se očkovat nechají. Venkoncem i když nejde (tedy se to tvrdí, pravdu pochopitelně neznám, ale jsem ochoten tomu věřit, ZKRÁTKA TOMU DOSTATEČNĚ NEROZUMÍM) o přímou genetickou manipulaci s jadernou DNA, tak přesto je potřeba vyzkoušet biotechnologii mRNA v širším měřítku na lidech. Tudíž jsou to podle mně PRŮKOPNÍCI, klobouk dolů. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Otázka už tu byla. Názor mám pořád stejný – nechám se naočkovat, hned jak to půjde (vzhledem k mému věku a nechopnosti současné vlády to bohužel brzy nebude).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Očkovat se nechám, klidně i Sputnikem. Jen doufám, že se toho dožiju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Lidé tutoho „portálu“ volat: Vi nebít blbí, vi neočkovat! (;

A teď osobní názor: jestli chceš riskovat život a podpořit podvodníky, tak si ji píchni. Jestli chceš riskovat kovid a podvodníky nepodporovat, tak si ji nepíchej. Jak prosté.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

A nyní se podíváme do komentářů, co si o tom myslí odborníci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Očkovat se nechám, ale jen vakcínou schválenou EMA.

Zdroj: https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/sputnik-v-koronavirus-vakcina-ema-evropska-unie.A210308_110­006_zahranicni_kha

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gus_Fring

CHTĚJÍ DO NÁS DOSTAT ČIPI!!!! NEVĚŘTE JIM JE TO OD GEJTSE A SOROSE!!!!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
plebs

Gus Fring správně a ještě nás práškují rovněž jsou ještě jeskynˇky které to tam vypouští jeden názor moudré celebrity a druhý političky.

před 1152 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Jo a ještě drobné doplnění mezi námi z tutoho portála: kovida budeš riskovat, i když si tu věc píchneš, ať už obsahuje cokoli. (;

před 1152 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

Zjentek:Správně. Proto očkovaní lidé nikam nesmí, ani když prodělali covid předtím. Je to jako s kuřáky e-cigaret: žádné výhody. Jsou ve stejné škatulce „Kuřáci“.

před 1152 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Tak v prvé řadě bych očkovaný nikam nechodil, pokud mám rozum, protože NIKDO NEVÍ:

  1. na jaký kmeny zabírá TA KTERÁ vakcína
  2. jaké/které všechny kmeny jsou dnes v „éteru“

A denně se to mění. To právě proto, že NE-VÍ-ME. Přesto očkování již existuje. Hmm, zajímavé. (;

Očkovaní lidé, apeluji na vás, tvl posaďte si na krky hlavy, ať vám do nich nenaprší! (;

před 1152 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek