Co si myslíte o tzv.vydělavání přes Internet?

Slyšel jsem o Internetové aktivitě "Vydělávání přes Internet" např.kliknutím na reklamu se mi přičte 8kč a až dovršim limitu 1000kč,pošlou mi ty penize poštou (složenkou) či co ... např.tahle stránka: http://www.penizezaemail.cz/ - myslíte si,že nekecají? Myslíte,že je to pravda,co tam píšou? Opravdu vyplácejí za klikání na reklamy peníze? A co když mi je teprve 14? Taky můžu dostat ty peníze? Prosim rozepište se někdo :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ani to nezkoušej, většinou je to podfuk.. přibývají "peníze", čekáš na minimální výši a pak se něco změní, jsou zkrátka fuč.
Doplňuji:
Osobně jsem nic podobného nezkoušel, několik mých známých ano. Všichni dopadli stejně a blbě )) Ale nějaká vlaštovka se asi najde, jinak by to nikdo nedělal. Tipuji tak 1:1000

Další odpovědi:

Ahoj, Vojtusku.
Nevím, jestli Ti svou zkušeností pomohu. Hledala jsem práci "na doma" a dost mne rozzlobilo, že po mně chtěli minimálně poslat sms za pár desítek korun. Na takové nabídky nedbám.
Vydělávat si odklikáváním e-mailů asi je možnost. Je to ale možnost dost pomalá. Vysoké částky za e-mail moc nechodí. Těch 8 korun je výjimka. Spíš to beru jako zábavu. Odklikávám takhle eRmaily a ZUmaily. Jestli z toho někdy něco bude, to nedokážu posoudit. Klikám "teprve" druhý rok a ještě nejsem na pětistovce. Takže klídek. k
Klikat klidně můžeš - je to zábava. Ani Tvůj věk není problémem. Než se k té tisícovce dostaneš, uběhne ještě řada měsíců.
A k poznámce MK jenom tolik, že na tuto činnost nemusíš mít ani živnosťák, ani být plátcem DPH (takového příjmu z téhle činnosti určitě nedosáhneš). Je to příjem tzv. nahodilý. Tady pochybuji i o tom, že by se Ti podařilo dosáhnout na zdanitelnou výši.
Takže buď v klidu. Bude-li za toto klikání nějaká koruna, tak si na ni hezky dlouho počkáš. Ber to jako hru a uvidíme. Snad jednou doklikáme k té tisícovce. Potom budeme chytřejší.

Zlatý

Pokud přemýšlíš o tom, že bys chtěl podnikat (a vydělávat) na internetu, zapřemýšlej nejprve o tom, co sám umíš, co bys ty mohl nabídnout ostatním (jaké znalosti, dovednosti, produkty nebo slžby) a pokud tě něco napadá, porozhlédni se na těchto stránkách:
http://www.milionoveimperium.c z…
Doplňuji:
Nezávazně zde:

http://milionoveimperium.cz/…

Pokročilý

Tak tolik ti určitě nedaj a pokud ti neni aspoň 15,tak potřebuješ mít souhlas rodičů.Možná tě podvedou a jak za ten například měsíc z nich ty peníze vymámíš?
Spíš to chce doporučení od někoho,kdo už ty prachy dostal.Taky je v tom háček,že musíš shánět další lidi,aby si opravdu těch 8 kč za mail dostal.Takovejch 10 třeba(takže strašně výhodný) :D Já to dělám taky a sám sem zvědavej,jestli ty prachy dostanu :D a dostávám 0,30 halířů za mail. :D

Stříbrný

"je na to potřeba živnostesné oprávnění a někdy i být plátce DPH - obojí je možné od 18." abych toto opravil, nepotřebuješ k tomu živnostenské oprávnění ani být plátcem DPH ;) je to brané jako nějaká brigáda, potřebuješ mít jen svůj účet na paypal, či payself nebo jak se to jmenuje, kam ti ty peníze pošlou.
Konkrétně ta stránka, kterou uvádíš má v pravidlech, které jsi při zakládání účtu odsouhlasil, že je to jen zábava a provozovatel neni nucen ti žádné peníze poslat, smůla... ale je trošku pako, uvedl svoje jméno a bydliště, takže už určitě od někoho dostal párkrát pohubě :)
zkus radši http://bux.to/ - vyplácí žalostně málo ALE VYPLÁCÍ!, málokdo je v tom spolehlivý :) na té stránce, kde jsi teď si radši ten účet smaž a vykvákni se na to :) radši běž každý den mámě pomoct s něčím a chtěj za to 5Kč, tím si víc vyděláš ;)

Zlatý

Já bych šel od toho pryč.

je na to potřeba živnostesné oprávnění a někdy i být plátce DPH - obojí je možné od 18.

Peníze chodí na bankovní účet či na elektronickou peněženku (Paypal a podobné služby).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.