Co si myslíte o tzv.vydělavání přes Internet?

Slyšel jsem o Internetové aktivitě „Vydělávání přes Internet“ např.kliknutím na reklamu se mi přičte 8kč a až dovršim limitu 1000kč,pošlou mi ty penize poštou (složenkou) či co … např.tahle stránka: http://www.pe­nizezaemail.cz/ – myslíte si,že nekecají? Myslíte,že je to pravda,co tam píšou? Opravdu vyplácejí za klikání na reklamy peníze? A co když mi je teprve 14? Taky můžu dostat ty peníze? Prosim rozepište se někdo :)

Nejlepší odpověď
beer

Ani to nezkoušej, většinou je to podfuk.. přibývají „peníze“, čekáš na minimální výši a pak se něco změní, jsou zkrátka fuč.
Doplňuji:
Osobně jsem nic podobného nezkoušel, několik mých známých ano. Všichni dopadli stejně a blbě )) Ale nějaká vlaštovka se asi najde, jinak by to nikdo nedělal. Tipuji tak 1:1000

Další odpovědi
anonym

Ahoj, Vojtusku.
Nevím, jestli Ti svou zkušeností pomohu. Hledala jsem práci „na doma“ a dost mne rozzlobilo, že po mně chtěli minimálně poslat sms za pár desítek korun. Na takové nabídky nedbám.
Vydělávat si odklikáváním e-mailů asi je možnost. Je to ale možnost dost pomalá. Vysoké částky za e-mail moc nechodí. Těch 8 korun je výjimka. Spíš to beru jako zábavu. Odklikávám takhle eRmaily a ZUmaily. Jestli z toho někdy něco bude, to nedokážu posoudit. Klikám „teprve“ druhý rok a ještě nejsem na pětistovce. Takže klídek. k
Klikat klidně můžeš – je to zábava. Ani Tvůj věk není problémem. Než se k té tisícovce dostaneš, uběhne ještě řada měsíců.
A k poznámce MK jenom tolik, že na tuto činnost nemusíš mít ani živnosťák, ani být plátcem DPH (takového příjmu z téhle činnosti určitě nedosáhneš). Je to příjem tzv. nahodilý. Tady pochybuji i o tom, že by se Ti podařilo dosáhnout na zdanitelnou výši.
Takže buď v klidu. Bude-li za toto klikání nějaká koruna, tak si na ni hezky dlouho počkáš. Ber to jako hru a uvidíme. Snad jednou doklikáme k té tisícovce. Potom budeme chytřejší.

Pájo

Pokud přemýšlíš o tom, že bys chtěl podnikat (a vydělávat) na internetu, zapřemýšlej nejprve o tom, co sám umíš, co bys ty mohl nabídnout ostatním (jaké znalosti, dovednosti, produkty nebo slžby) a pokud tě něco napadá, porozhlédni se na těchto stránkách:
http://www.mi­lionoveimperi­um.cz?a_aid=bjfbb4ba&­a_cam=5
Doplňuji:
Nezávazně zde:

http://miliono­veimperium.cz/on­line/?a_aid=bjfbb4ba

Tom20

Tak tolik ti určitě nedaj a pokud ti neni aspoň 15,tak potřebuješ mít souhlas rodičů.Možná tě podvedou a jak za ten například měsíc z nich ty peníze vymámíš?
Spíš to chce doporučení od někoho,kdo už ty prachy dostal.Taky je v tom háček,že musíš shánět další lidi,aby si opravdu těch 8 kč za mail dostal.Takovejch 10 třeba(takže strašně výhodný) :D Já to dělám taky a sám sem zvědavej,jestli ty prachy dostanu :D a dostávám 0,30 halířů za mail. :D

huxa

„je na to potřeba živnostesné oprávnění a někdy i být plátce DPH – obojí je možné od 18.“ abych toto opravil, nepotřebuješ k tomu živnostenské oprávnění ani být plátcem DPH ;) je to brané jako nějaká brigáda, potřebuješ mít jen svůj účet na paypal, či payself nebo jak se to jmenuje, kam ti ty peníze pošlou.
Konkrétně ta stránka, kterou uvádíš má v pravidlech, které jsi při zakládání účtu odsouhlasil, že je to jen zábava a provozovatel neni nucen ti žádné peníze poslat, smůla… ale je trošku pako, uvedl svoje jméno a bydliště, takže už určitě od někoho dostal párkrát pohubě :)
zkus radši http://bux.to/ – vyplácí žalostně málo ALE VYPLÁCÍ!, málokdo je v tom spolehlivý :) na té stránce, kde jsi teď si radši ten účet smaž a vykvákni se na to :) radši běž každý den mámě pomoct s něčím a chtěj za to 5Kč, tím si víc vyděláš ;)

Michal Kole

Já bych šel od toho pryč.

je na to potřeba živnostesné oprávnění a někdy i být plátce DPH – obojí je možné od 18.

Peníze chodí na bankovní účet či na elektronickou peněženku (Paypal a podobné služby).