Rokio

Co si myslíte o těchto mých snech?

  1. sen – Zapletl jsem se s mafií. Jeden ganster se stal mým učitelem a ukázal mi, jak dělat podvody přes internet. Pak jsem dostal knihu o zločinu.
  2. sen – Byl jsem ubytován s mámou ve viktoriánském hotelu. Kolem něho byla zahrada. Mamce jsem řekl, že to musí stát hodně peněz, a proto bychom příště raději měli jet místo toho k babičce.

Tyto dva sny se mi zdály poslední noc.

Odpovědi
Drap

Nemyslím si vůbec nic. Ve snech se občas popletou různé věci dohromady. Tvoje sny nemají na nic vliv, tak proč bych si měl něco myslet.

elkon

Strč si je víš kam, další z tvých pokračujících hovadin.

df

Ty si myslíš, že budu luštit tvé sny?

Darcy

ja si myslím, že to znamená že máš vzít míč, jít ven a najít si kamarády 😂

Rokio

elkon: Do nosu? 🙂