Hyperaktivní Veverka

Výklad snů

Dnes se mi zdály dva velmi divné sny, a protože jsem velice pověrčivá, tak by mě docela zajímalo, co znamenají. Ale sama je numím vykládat. Myslíte, že by jste to zváldi vy? Není to nic tajného, takže se za to nestydím.

1. sen: Já a moje matka jsme na výletě kdesi v horách s ostatními lidmi a s jejich dětmi.
Prvních pár schodů je hrozně zablácených take si naberu bláto do bot. Brzy jsme vysoko v horách. Až úplně nahoře je bazén, do kterého všichni vlezeme. Je tam vousatý muž, co nás cosi učí. Nedávám pozor, protože si musím dávat pozor na krokodýly co leží pod hladinou. Omylem mi vypadne ( Z ruky ) bráchova tužka, a spadne na dno, kde ji krodokýl spolkne. Potom mi z ruky vypadnou dvě mince, které pomalu klesají na dno, a krokodýl se je snaží spolknout, ale nevejdou se mu do tlamy! Jsem na řadě. Vousatý muž mi řekne, ať si lehnu na břicho, ale pak musel někam odejít. Chvíli tam ležím na břiše a pak vylezu ven z bazénu.

2. sen: Jsem náčelnicí jakéhosi kmenu „Uganda“. Později přijdou bílé tváře ( Jak jsem jim v tom snu říkala, byli to moji spolužáci! Je mi totiž 14 ) a začnou na mě házet obrovské černé koule. Obratně se jim vychýbám, když v tom jeden z nich popojde blíž ke mě, a když jeden hodi tu černou kouli, a netrefí se, ten co je blíž ke mě ji chytí a rychle ji po mě hodí. Jenom o vlásek jsem se vyhla. Bílých tváří, je více než mého lidu, a tak nás zajmou a já stojím ve frontě an šibenici. Šibenice stojí na kolejích a o kousek dál po kolejích stojí pár lidí z mého kmene, kteří mají postupně a sami dojít ke šibenici, natáhnout si oprátku na hlavu, a kat jenom přitázhne páku. Ještě nikoho neoběsili. Najednou muž, který mě drží ( Protože jenom já mám svázané ruce ) mě odvede k těm lidem, co stojí před šibenicí. Ten muž, co měl jít první, se hodně bál. Tak jsem se tomu chlapovi, co mě držel vysmekla, a šla jsem směrem k šibenici.

Je to trochu zdlouhavé, ale takhle přesně to bylo. Kdyby jste někdo dokázal ty sny vyložit, co znamenají, byla bych vám vděčná.

Odpovědi
afro.minerva

Nčkdo mi tu poradil tyhle stránky. Tak je zkuste.

Zdroj: http://www.muj­sen.cz/

panenka

zde vám zasílám ještě jeden odkaz na výklad snů

Zdroj: http://snar.ho­roskopnamiru.cz/