Co si myslíte o pití ženské moči?

Zlatý déšť,šampáňo…

Nejlepší odpověď
gecco

jiní

Ta ´anketa´ zahrnuje vzájemně se nevylučující alternativy – jak se na to dá odpovědět???
;-DD
Vyloučil bych moč (no – musím, no…; kdyby ses ozvala dřív, třeba bych zrovna nemusel – ale i archivní bílé si žádá své…) – s plným nelze přemýšlet…
😉

  1. moč není odpad
  2. alternativní doplňkové léčby
  3. moje tělo, moje práva
  4. urinoterapie

A a B jsou obsaženy v C i D…
Navíc i recipročně samy v sobě…
___
Ale mám ´mezidotaz´ – čím se liší „ženská“ moč od mužské??? – kromě toho, že baby ´musí´ do jistého věku častěji (pak se u chlapů projeví prostata – a musej častěji oni)??
___
i. nechápu uronoterapii
ii. mé sexuální preference jsou jiné
iii. každý ať si dělá co chce – neomezuje-li (nedej bože aby je ohrožoval) jiné
___
Každopádně – ´zajímavej´ dotaz – užívej si…
😉

Další odpovědi
Emefej

jiní

Myslím si totéž, jako o pití mužské moči. Děkuji, nemusím.

anonym

jiní

Nechápu specifikování původu moči. Obecně pití moči: Za dob před antibiotiky atp. lze nejen pochopit, leč i indikovat pití moči. Avšak v době, kdy lze vyrobit cokoliv stejně účinného je to zbytečné. Od prvního vyššího tvora je pojídání výkalů a pití moči normální součástí metabolismu. Proč také ne – vždyť například slon nestráví polovinu toho, co sní – zkrátka to z něj jen vypadne. Ovšem jak již jsem psal – když nemusím – mám alternativní možnosti – tak proč bych do toho měl jít?

klumprt

moje tělo,moje práva

Snazší je si koupit v Kauflandu basu Ambrosia a přitom efekt je stejný.

mosoj

jiní

Výstřední a šíblá.

Reezo

jiní

Pokud jde o zdravé jedince, tak tato praktika není závadná. Já osobně to s přítelkyní provozuji a nestydím se za to. Moč funguje také jako dezinfekce, takže v případě poranění když vám to někdo pomočí, tak by neměla vzniknout infekce…

Ještě bych odbočil, na mikroflóru v organismu a přesněji střeva. Pokud dotyčný jedinec se bude stravovat špatně a zničí si mikroflóru ve střevech, tak lékaři to léčí tak, že dají výkal od zdravého jedince k pozření nemocnému jedinci, aby se mu obnovila mikroflóra v organismu. Ačkoliv je to dosti nechutné a představa něco takového vědomě pozřít nepřipadá v úvahu, tak je to efektivní řešení.

anonym

Zrovna mám přestávku a tak piju ledový čaj z automatu na chodbě.
http://img.bles­k.cz/img/1/fu­ll/1490919-img-moc-piti-terapie.jpg

gecco

Měl jsem za to, že jsi bloncka…
;-(

anonym

…měla jsem kdysi ježečka na blond,ale teď dělám spíš do punku.

gecco

No jo, běh času…
Já měl kdysi dlouhé vlasy (a džíny šoupavý) a včil se mi sice džíny pořád ´šoupou´, ale na bradě si pěstuju ´koňský´ žíně a o vlasech je ´darmo mluvit´…
😉