Avatar uživatele
anonym

Co si myslíte o pití ženské moči?

Zlatý déšť,šampáňo…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Reezo, gecco před 3294 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

jiní

Ta ´anketa´ zahrnuje vzájemně se nevylučující alternativy – jak se na to dá odpovědět???
;-DD
Vyloučil bych moč (no – musím, no…; kdyby ses ozvala dřív, třeba bych zrovna nemusel – ale i archivní bílé si žádá své…) – s plným nelze přemýšlet…
😉

  1. moč není odpad
  2. alternativní doplňkové léčby
  3. moje tělo, moje práva
  4. urinoterapie

A a B jsou obsaženy v C i D…
Navíc i recipročně samy v sobě…
___
Ale mám ´mezidotaz´ – čím se liší „ženská“ moč od mužské??? – kromě toho, že baby ´musí´ do jistého věku častěji (pak se u chlapů projeví prostata – a musej častěji oni)??
___
i. nechápu uronoterapii
ii. mé sexuální preference jsou jiné
iii. každý ať si dělá co chce – neomezuje-li (nedej bože aby je ohrožoval) jiné
___
Každopádně – ´zajímavej´ dotaz – užívej si…
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?quentos Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

jiní

Myslím si totéž, jako o pití mužské moči. Děkuji, nemusím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

jiní

Nechápu specifikování původu moči. Obecně pití moči: Za dob před antibiotiky atp. lze nejen pochopit, leč i indikovat pití moči. Avšak v době, kdy lze vyrobit cokoliv stejně účinného je to zbytečné. Od prvního vyššího tvora je pojídání výkalů a pití moči normální součástí metabolismu. Proč také ne – vždyť například slon nestráví polovinu toho, co sní – zkrátka to z něj jen vypadne. Ovšem jak již jsem psal – když nemusím – mám alternativní možnosti – tak proč bych do toho měl jít?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

moje tělo,moje práva

Snazší je si koupit v Kauflandu basu Ambrosia a přitom efekt je stejný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

jiní

Výstřední a šíblá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

jiní

Pokud jde o zdravé jedince, tak tato praktika není závadná. Já osobně to s přítelkyní provozuji a nestydím se za to. Moč funguje také jako dezinfekce, takže v případě poranění když vám to někdo pomočí, tak by neměla vzniknout infekce…

Ještě bych odbočil, na mikroflóru v organismu a přesněji střeva. Pokud dotyčný jedinec se bude stravovat špatně a zničí si mikroflóru ve střevech, tak lékaři to léčí tak, že dají výkal od zdravého jedince k pozření nemocnému jedinci, aby se mu obnovila mikroflóra v organismu. Ačkoliv je to dosti nechutné a představa něco takového vědomě pozřít nepřipadá v úvahu, tak je to efektivní řešení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Zrovna mám přestávku a tak piju ledový čaj z automatu na chodbě.
http://img.bles­k.cz/img/1/fu­ll/1490919-img-moc-piti-terapie.jpg

před 3294 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Měl jsem za to, že jsi bloncka…
;-(

před 3294 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

…měla jsem kdysi ježečka na blond,ale teď dělám spíš do punku.

před 3294 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

No jo, běh času…
Já měl kdysi dlouhé vlasy (a džíny šoupavý) a včil se mi sice džíny pořád ´šoupou´, ale na bradě si pěstuju ´koňský´ žíně a o vlasech je ´darmo mluvit´…
😉

před 3294 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek