Hakunamatata

Co si myslíte o lidech, kteří jsou na 100% raw stravě?

Zvládli byste, když by vám partner oznámil, ze odted se tak bude stravovat?

Nejlepší odpověď
Funna

že jsou to blázni…stanou se tak vegany, což z je z výživového hlediska skoro sebevražda…a nebo budou jíst syrová vajíčka a žvýkat syrové maso??…a jak bych to zvládla? pokud by po mě nechtěl, ať mu takové jídlo připravuju, tak ať jí, co chce…ale první bych se mu to snažila vymluvit, protože si zdravotně uškodí, místo toho (jak si naivně myslí) aby to tělu prospělo…možná pár dní, je to dobrá očista, ale pořad ani náhodou…

Další odpovědi
mosoj

Já dělám z RAW fotky ale nejím je !!!

zjentek

krom pár jedinců, pro člověka v dnešní podobě je to už téměř nemyslitelné. Trvalo by stovky let, mnoho generací, než by člověk dnešní podoby byl zase nemyslitelný a směšný pro ty zdravé raw lidi