Meropa

Co si myslíte o breathariánství?

Zajímalo by mě co si o tom myslíte? Chtěli byste se stát brethariánem nebo to máte v plánu?
Nebo takovým lidem závidíte nebo je odsuzujete?

Doplňuji:
hanulka11: Byla jsem zvědavá co si o tom myslí ostatní a jací by rádi byli.
Já bych se breathariánkou ráda stala, ale určitě ne tím způsoben že si řeknu: a od teď nejím a jsem breatharián…
Počkám si ještě několik desítek let až se budu cítit připravena a budu si jista svými meditačními schopnostmi tak začnu.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak se přiznám, že jsem se musela podívat co to slovo znamená.
Nikoho neodsuzuji, pokud mu to vyhovuje a může s tím žít, je to jeho filozofie- ale myslím, že dlouho nepřežije i když jisté rekordy už ve světě padly .Jistě i jsem o nich četla.
Musí to být zvláštní pocit nic nepožívat- abych se přiznala nedovedu si to vůbec představit. Takže se na to určitě nechystám .

A co tě vedlo k položení této otázky? Ty se na to chystáš????

Další odpovědi
anonym

Jako ne kazdy dovede chodit po zhavych uhlicich , tak i tohle dokaze par jedincu na svete.

  • iv-

pokazdejinak

já jsem na to narazila, když se tu před časem někdo ptal na půst – a první, co mě napadlo, že breathariání musí ušetřit spoustu peněz za jídlo :) … ale zase třeba nedat si steak!?

nevím nakolik je tenhle způsob života reálný – meditace atd. – myslím, že s klasickou prací a životem u nás, jak jsme tady zvyklí, se to asi nedá moc skloubit…