Pokročilý

Co si myslíte o breathariánství?

Zajímalo by mě co si o tom myslíte? Chtěli byste se stát brethariánem nebo to máte v plánu?
Nebo takovým lidem závidíte nebo je odsuzujete?

Doplňuji:
hanulka11: Byla jsem zvědavá co si o tom myslí ostatní a jací by rádi byli.
Já bych se breathariánkou ráda stala, ale určitě ne tím způsoben že si řeknu: a od teď nejím a jsem breatharián...
Počkám si ještě několik desítek let až se budu cítit připravena a budu si jista svými meditačními schopnostmi tak začnu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak se přiznám, že jsem se musela podívat co to slovo znamená.
Nikoho neodsuzuji, pokud mu to vyhovuje a může s tím žít, je to jeho filozofie- ale myslím, že dlouho nepřežije i když jisté rekordy už ve světě padly .Jistě i jsem o nich četla.
Musí to být zvláštní pocit nic nepožívat- abych se přiznala nedovedu si to vůbec představit. Takže se na to určitě nechystám .

A co tě vedlo k položení této otázky? Ty se na to chystáš????

Další odpovědi:

Jako ne kazdy dovede chodit po zhavych uhlicich , tak i tohle dokaze par jedincu na svete.
-iv-

Bronzový

já jsem na to narazila, když se tu před časem někdo ptal na půst - a první, co mě napadlo, že breathariání musí ušetřit spoustu peněz za jídlo :) ... ale zase třeba nedat si steak!?

nevím nakolik je tenhle způsob života reálný - meditace atd. - myslím, že s klasickou prací a životem u nás, jak jsme tady zvyklí, se to asi nedá moc skloubit...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.