Avatar uživatele
Meropa

Co si myslíte o breathariánství?

Zajímalo by mě co si o tom myslíte? Chtěli byste se stát brethariánem nebo to máte v plánu?
Nebo takovým lidem závidíte nebo je odsuzujete?

Doplňuji:
hanulka11: Byla jsem zvědavá co si o tom myslí ostatní a jací by rádi byli.
Já bych se breathariánkou ráda stala, ale určitě ne tím způsoben že si řeknu: a od teď nejím a jsem breatharián…
Počkám si ještě několik desítek let až se budu cítit připravena a budu si jista svými meditačními schopnostmi tak začnu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4579 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Tak se přiznám, že jsem se musela podívat co to slovo znamená.
Nikoho neodsuzuji, pokud mu to vyhovuje a může s tím žít, je to jeho filozofie- ale myslím, že dlouho nepřežije i když jisté rekordy už ve světě padly .Jistě i jsem o nich četla.
Musí to být zvláštní pocit nic nepožívat- abych se přiznala nedovedu si to vůbec představit. Takže se na to určitě nechystám .

A co tě vedlo k položení této otázky? Ty se na to chystáš????

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jako ne kazdy dovede chodit po zhavych uhlicich , tak i tohle dokaze par jedincu na svete.

  • iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pokazdejinak

já jsem na to narazila, když se tu před časem někdo ptal na půst – a první, co mě napadlo, že breathariání musí ušetřit spoustu peněz za jídlo :) … ale zase třeba nedat si steak!?

nevím nakolik je tenhle způsob života reálný – meditace atd. – myslím, že s klasickou prací a životem u nás, jak jsme tady zvyklí, se to asi nedá moc skloubit…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek