Co si myslíte o análním sexu? Můj partner to po mně chce, já mám ale trochu strach. Je to vzrušující?

Co si myslíte o análním sexu?
Doplňuji:
a ještě otázka na muže: proč vás to vlastně tak vzrušuje? Vždyť je to docela proti přirozené touze plodit a plodit.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Musíte na to být uvolněná. Musí se na to jít pomalu, použít lubrikační gel , nejdříve zkusit prsty. Já anál nemusím, to už musí být hodně uvolněná a erotikou nabytá atmosféra. Partner musí byt ohleduplný a když cítíte , že to teď nechcete tak to řekněte musí to chápat. Pokud se to dělá něžně a je na to atmosféra , tak je to velmi vzrušující i pro ženu.

Další odpovědi:

Zlatý

už zase???

Bronzový

V sexuálním životě je povoleno vše, co se oběmal líbí. Takže při nějaké uvolněné atmosféře to můžete zkusit a pak už budeš vědět, zda-li se ti to bude líbit nebo ne. Každá žena to vnímá jinak.
Já to nějak extra nemusím, ale jednou za čas jako zpestření sexuálního života, proč ne... Někdy je to i docela přijemné, jak je to jiné... Ale partner musí být hodně citlivý a pomalý (nic pro nadrženého muže po 2 tydnech celibátu) :)

zajeď si do Lanškrouna.

Stříbrný

Zaleži na Vas,ja osobně bych to nepraktikoval.

Stříbrný

To záleží na vás dvou.Muže-gaye to vzrušuje proto,že je drážděna prostata a jiná nervová zakončení tak ,jako u ženy,samozřejmě vyjma prostaty.

Je to vzrušující, ale ještě vzrušivější je potom chytit Escherichia coli. To nevíš potom, kam dříve vletět.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.