Avatar uživatele
anonym

Co si myslíte

REINKARNACE.Ten pojem je známý.Věří někdo,že to v reálu skutečně existuje?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5187 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

jasně že jo… naopak se mi nechce věřit, že je někdo, kdo na reinkarnaci neboli převtělování nevěří. Je přece nesmysl, abychom si odžili svých sto let a po zbytek věků hnili v hrobě… podle mě na ni věří spousta lidí i zde v ČR, tedy ovšem s výjimkou křesťanů

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Dle některých pomazaných hlav lidský mozek generuje tzv. psí energii /se psy nemá nic společného/ a při smrti je do vesmíru vyzářen silný výboj této energie, který obsahuje holografickou charakteristiku odcházející osobnosti., kam a co se děje dále??…
Pídíme-li se po poslání člověka, pak se zdá, že jeho úkolem je mj. přeměna energie chausu do jiné ušlechtilejší podoby. Závěr tedy zní, něco existuje ovšem asi to nepřesně chápeme. Cíl cesty neznáme.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
afro.minerva

Já v reinkarnaci nevěřím. A i kdyby existovala, tak nám to momentálně není k ničemu. Žijeme tady na zemi. Podle mého názoru jsme „roboti“, kteří fungují na principu spalování kyslíku a jiných látek. Jsme soustavou buněk a totéž i náš mozek. A tam také sídlí naše vědomí. V soustavě sinapsemi propojených mozkových buněk. Vlastně se jedná o velice výkonný chemický počítač. To je můj názor. Je pravda, že po smrti člověka se z něho energie vrací do země, ale přetváří se v něco naprosto jiného. Myslím tím po rozkladu těla. A jestli existuje něco po smrti, tak to budu řešit po smrti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Já tomu věřím. Přijde mi nesmysl, jak psal guentos, že z těch miliard let, co existuje Země, my tady budem jen v průměru 70,80 let.
Spousta lidí, kteří byli za čarou, tvrdí, že dál žili. Byl tam kdysi i můj děda a popisoval jaký to bylo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Já na ní také věřím.Budhisté ví své.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nicasca

Jednou to zjistíš sama .....!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek