Jack88

Co si myslet o ženě (30 let), která mi napsala, že všichni přede mnou byli pouze hračky, ale já ne…?

Nejlepší odpověď
Alesh

myslet si může leckdo leccos, jen bych tipoval, že tuto větu slyšeli i všichni před tebou 🙂

Další odpovědi
klumprt

Nebude vona to nějaká potvora?

bolak

Hlavně dávat bacha o svatební noci, možná že z ní vypadne lego..

ten který je

Že to už bude pěkně protřelá ženská.

uccello

Tak takovou bych decentně poslal do háje a ani bych si to nenechával dlouho vysvětlovat. Najdi si nějakou normální, těch je pořád dost. A pokud je tvým hlavním měřítkem „krása“, tak hodně štěstí.

zjentek

Pokud je ti kolem stovky, tak taková slova nepodceňuj.

ferdysek

a co žensko-český slovník? viz zdroj.

ne ale vážně až s tebou skončí tak si to tak neber.

Zdroj: http://www.fzu­.cz/~sipr/docu­ments/zensky_muz­sky_slovnik.html

anonym

Mysli si o ní, že tě bere také jako hračku, protože to tak prostě je.

Hlada

Že něco bude chtít. Už to zkoušela dřív, ale bezúspěšně.

yuko

Neverila bych ji ani slovo, tedy byt Tebou.

Nuk nuk

Jestli žena ve snaze někoho získat prohlásí toto, pak mohu radit jediné – nebrat. Taková muže opravdu využívá jako hračky a každému na začátku řekne totéž.