rrihamirek1

Co se takhle spolecne domluvit (2)?

Misto soustavneho napadani a ocernovani me osoby z nejakych vasich uctu, ktere se mnou nemaji spolecneho ani halir, pojdte se, hlavne vy, Filip84, Gusa a Disraeli domluvit – ignorujte moje politicke otazky, stejne to pro vas neni, vam se zrejme libi soucasna stranicka oligarchie, ale to je vase vec. Ja zde bojuji za vsechny ceske obcany, rodiny s detmi, aby se meli dobre. To vam je jedno, vy si volte vladu petra fialy. Takze jak rikam, ignorujte moje otazky, stejne o vase posmesky a neuveritelne sproste invektivy nestojim. Ja jsem tu pro slusne obcany.

Odpovědi
Dvorní šašek

Pokud budeš mít zajímavou otázku, nemíním tě ignorovat. Pokud budeš spamovat, tak tě ignorovat budu. Snadné.

rrihamirek1

Ano, ty jsi rozumny. Takovy pristup by melo zaujmout i to trio. 🙂