hela

Co se stane, když ostříhám ibišek již teď, místo na jaře? Je příliš veliký a zabírá moc místa. A jak správně přezimovat?

Nejlepší odpověď
beer

Tady máš něco k pěstování, dole na stránce je vždy další odkaz:
http://www.ibis­kovemameni.wbs­.cz/
Jinak pokud ho chceš stříhat nyní, udělej to jen částečně, ať máš víc místa a zjara pak kompletně. Pokud přezimuje v chladnu, snese i podzimní řez (kompletní).

Další odpovědi
hanulka11

já je taky nyní ostříhala , protože venku narostly a nevešly se mi nyní na okna , ale už začaly rychle růst a mají výhony samé poupě -myslím, že jim to prospělo
a vůbec je nedávám do chladna. Mám je na parapetech a oni kvetou celou zimu. Nehnojím je přes zimu zalévám dle potřeby 2× týdně.