Jack Black

Co se stane, když hodím fén do oceánu?

Zelektrizuje ten oceán jen na nějakou vzdálenost, nebo vůbec?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jen na velmi krátkou vzdálenost (řádově metry). Elektřina se ve vodivém prostředí šíří všemi směry, navíc fén téměř okamžitě zkratuje. Mezi nelegální lovy ryb patřilo i ochromování elektřinou. Celý rybník kvůli tomu nikdy nevymřel.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Fén se utopí.

Cenobita

V určitém okruhu kolem toho fénu dojde k průchodu proudu, který může omráčit třeba mořského koníka, hvězdici nebo rybičku, ale pojistky vypadnou tak rychle, že se nejspíš oklepou a odplavou pryč.

Mc Merkurion

… vůbec nic, chtěl bych vidět ten prodlužovák od nejbližší zásuvky …

mosoj

Velryba si vysuší vlasy.

Nuk nuk

Udělá to „žbluňk“.

da ny

Vezmi si velký kufr na hodně dlouhý prodlužovák, než se fén utopí