Avatar uživatele
jendahun

Co se stalo?Že by úplňkem?

Rychle jsem dnes prohlédl odpovědi a dost mě překvapila „iv“.Opravdu,ta dnes hvězdí,rozesmála mne a pobavila.Smekám…Ně­co se asi stalo.Že by úplňkem,nebo přišel Ježíšek s předstihem?
Doplňuji:
Ano,už mě bolí břicho.To je ta Vaše filantropie a pozitivní myšlení?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, anonym, fcoop před 4519 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ja vam dam uplnek ! Ja uz jsem byla za kaspara na zakladce. ( take podle toho vypadalo moje vysvedceni ) ☹ .
Ale muzu neco pridat , jestli dovolite :
Vcera jsme meli vanocni sezeni v restauraci a po par vineckach jedna znama povida o svem manzelovi :
Byli jsme v lese na houbach , manzel couval .. , my vsichni v aute kricime , ze se mezi ty stromy nevejde a on : To je dobry … no , a najednou obe zrcatka v prdeli. ! 🙂

Pak dalsi : My uz spolu roky nespime . Ja uz jsem asi zase panna. ! 🙂 .. vlastne jo , spime – jednou za rok … a rikame tomu , ze musime vymest pavuciny !! 🙂
Me boli bricho jeste ted … , tak doufam , ze vas bude dnes taky. 🙂

  • iv-

Doplňuji:
Filantropie nevim co je ( to je pro me cizi slovo a jsem lina hledat ) 🙂 , ale pozivni mysleni mam opravdu…
vsak ja vas tu zmenim.. jsem trpeliva ! :-p

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

iv pobaví téměř každý den

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Milá snoubenko, od toho máš přece mne. Sice jsem ti to už onehdy vysvětloval, ale pak se nám to nějak „zvrtlo“, tak je možné, žes to jaksi pozapomněla.
Filantropie je láska k člověku, v širším smyslu humanistické postoje
a k tomu příbuzný altruismus – dobročinnost, nezištnost, opak egoismu.
Ad jendahun, a co teprve kdybys věděl čím perlí doma, kdy nemá zábrany před virtuálním fórem!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek