annas

Co se stalo 13. března v r. 1894 v malém sále s exotickým jménem Le Divan Fayouau v pařížské ulici Rue des Martyrs?

Ani nahá, ani oblečená… Nešlo o pohádku, ale o show, která byla promyšlenou léčkou na divákovu představivost.

Ráno v ČRo toto datum připomněli jako historicky první událost, která je jakousi formou tance.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Pondělí, 5. března 2012. … 13. března 2009 … Ono vystoupení neznámé umělkyně, k němuž došlo přesně před 115 lety, 13. března 1894, v malém sále s exotickým jménem Le Divan Fayouau v pařížské ulici Rue des Martyrs, se skutečně za … V roce 1881 je otevřen legendární kabaret Le Chat Noire, který o osm let později …

http://xman.id­nes.cz/prvni-striptyz-moderni-historie-byla-tak-trochu-lest-pf3-/xman-sex.aspx?c=A090312­_135516_xman-sex_fro

Další odpovědi
www

Dej do Google datum a třeba tu ulici a najdeš vše 😉.

fcoop

První striptýz.

annas

Ad www – špatně jste četl. Zmínila jsem, že výročí uváděli v rozhlase. Chtěla jsem je připomenout ostatním.