icurusL

Co se dělá se zajatými radikálními islamisty?

Je to tak jak to vždycky bývá? A to normální vězení?

Odpovědi
Gestas

Ve Švédsku se těm chudáčkům platí psychologická pomoc a běda tomu, kdo by je očerňoval.

ten který je

V Dánsku je pro islamisty kteří se vrátili z bojů vytvořen sociální a výchovný program.Tento program má za cíl vrátit tyto lidi do společnosti.
Účast na bojích v Sýrii není v Dánsku trestná, pokud se dotyčnému neprokáže účast na terorismu.
Chtěl jsem dát odkaz na článek,ale článek obsahuje velice drastické záběry obětí islamistů že nemohu.Porušil bych pravidla tohoto webu.

dr.luha

Dostanou novou značku i-phone, 10 tis. USD na cestu a pošlou se do Evropy.