baryyk500

Co se dela pri prohlidce na gynekologii?

Slysela jsem ze zalezi na tom mestli jsem panna nebo ne..

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Úplně to samé jako bys byla kozoroh, rak nebo třeba blíženec. Jestli jsi panna, tak budeš mít za chvíli narozeniny :)
23. srpna – 23. září

Další odpovědi
arachis

To záleží podle věku,potíží a sexuálního života. Chvíli se povídá,chvíli lékař mačká břicho a pak se jukne i tam,pokud nebyl sex,tak se vyšetřuje prstem přes konečník,ale ne vždy,podle potíží

melanie

Jak tak těžké si to zadat do googlu? Je o tom mnoho článků.

anonym

Lékař se ti koukne do očí,pak dolů,trošku se v tom pohrabe a pošle tě zas domů

marci1

Není to nic tak zvláštního. Jde o Tebe a Tvé zdraví. Buď úplně v klidu. 🙂

Zdroj: http://krasna­.nova.cz/clanek/ty­akamosky/tvoje-prvni-navsteva-u-gynekologa.html

bolak

Záleží na tom jestli seš pacient nebo doktor. Každý dělá něco jiného.

jugar: opraví karburátor, namaže kolečka..