dmatejek777

Co se děje na Ukrajině a v Rusku? (Zcela laicky)

Nejlepší odpověď
marci1

Již zodpovězeno : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ukrajina-vs-rusko
Doplňuji:
Občanská válka.

Další odpovědi
petra15

Deje se tam to, ze USA opíjí EU rohlíkem…a snazí se stvát proti Rusku…jako s „radarem“…:-)

honza19hk

zcela laicky se tam střílí.

arygnoc

občianska vojna.

a keď sa do toho zamontuje putin, tak to bude druhý balkán.

petra15

no ted prehánís…Putin se do toho doufám zamontuje a drzím mu palce…Nevím, proc musí drzitel „Nobelovy ceny míru“(Obama)se do toho míchat…asi si preje nejaký konflikt…na kterém se dá vydelat…co jiného…:-)

anonym

petra15 promiň, ale jako obvykle jsi mimo realitu. Drž se svých otázek ohledně tvého sexuálního(nebo virtuálního) života a tvoje názory na politické světové dění nedeklamuj tak subjektivně. Na rozdíl od tebe mám několik přátel
na Ukrajině a několikrát jsem tam osobně v uplynulých 30letech pobývala, takže místní poměry docela znám. Nech Obamu Obamou a doufej, že Putin se do toho míchat přestane.

petra15

prosímte jak muzes napsat, ze jsem „jako obvykle“ mimo realitu…a hned na to mne jeste chces urázet…
A já na rozdíl od tebe jsem pysná na to, ze NEMÀM na Ukrajine zádné prátele, ale ve Francii, Nemecku , atd…Ukrajina je pro nás synonymem pro hnojník…, neschopnost, kriminalitu…atd…Mít na Ukrajine prátele? To bych se ostudou propala…:-))

huxa

marci1-tvá odpověď je naprosto k ničemu, neboť daná otázka je stará měsíc a půl a od té doby se hodně změnilo…