Avatar uživatele
dmatejek777

Co se děje na Ukrajině a v Rusku? (Zcela laicky)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3670 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Již zodpovězeno : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ukrajina-vs-rusko
Doplňuji:
Občanská válka.

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
petra15

Deje se tam to, ze USA opíjí EU rohlíkem…a snazí se stvát proti Rusku…jako s „radarem“…:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

zcela laicky se tam střílí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

občianska vojna.

a keď sa do toho zamontuje putin, tak to bude druhý balkán.

před 3670 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

no ted prehánís…Putin se do toho doufám zamontuje a drzím mu palce…Nevím, proc musí drzitel „Nobelovy ceny míru“(Obama)se do toho míchat…asi si preje nejaký konflikt…na kterém se dá vydelat…co jiného…:-)

před 3670 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

petra15 promiň, ale jako obvykle jsi mimo realitu. Drž se svých otázek ohledně tvého sexuálního(nebo virtuálního) života a tvoje názory na politické světové dění nedeklamuj tak subjektivně. Na rozdíl od tebe mám několik přátel
na Ukrajině a několikrát jsem tam osobně v uplynulých 30letech pobývala, takže místní poměry docela znám. Nech Obamu Obamou a doufej, že Putin se do toho míchat přestane.

před 3669 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

prosímte jak muzes napsat, ze jsem „jako obvykle“ mimo realitu…a hned na to mne jeste chces urázet…
A já na rozdíl od tebe jsem pysná na to, ze NEMÀM na Ukrajine zádné prátele, ale ve Francii, Nemecku , atd…Ukrajina je pro nás synonymem pro hnojník…, neschopnost, kriminalitu…atd…Mít na Ukrajine prátele? To bych se ostudou propala…:-))

před 3669 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
huxa

marci1-tvá odpověď je naprosto k ničemu, neboť daná otázka je stará měsíc a půl a od té doby se hodně změnilo…

před 3670 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek