bobrik

Co se dá udělat, na www.seznam.cz při prohlížení e-mailu, naskočí varovná tabulka.

Vyžádali jste si zabezpečený dokument, který obsahuje některé nezabezpečené-informace.Infor­mace, které vidíte nebo zadáte na této stránce by mohly být jedno duše přečteny třetí stranou.Jako je to dnes druhý den. Před tím nic podobného.Prohlížeč mám Mozilla Firefox. Poslední verzi. Mám mít obavy? Už se z tím někdo setkal? Děkuji.

Nejlepší odpověď
IK

Mně to říká při přechodu ze zabezpečeného modu, tedy když platím něco pomocí internetového bankovnictví a chci si přečíst nějakou nápovědu která není zabezpečená.
Podle mne se nemusíš ničeho bát.
Měl by ses podívat zda jsi nezaškrtnul že chceš být stále přihlášen na svém počítači k nějaké zabezpečené stránce.