mrblackwell

Co s nastydlým křečkem ?

Dceřin křeček je nejspíš nastydlý a má rýmu.Máte prosím někdo zkušenosti s jeho léčbou? Napadla mě taky myšlenka naškrabat mu nožem trochu paralenu do pití,je to možné?..Předem děkuji za odpoved´

Nejlepší odpověď
samicek333

Hanulka odpověděla asi nejlíp:) Možná mu ještě dát dovnitř hodně sena, aby byl v teple

Další odpovědi
Tíšek99

Ten paralen bych mu nedával.Zkus moudré knihy(nebo jakékoliv knihy) nebo veterináře.

GOOD LUCK!!!

bubukaa

hledala jsem a tady jsem to našla : Uvař hodně silný odvar heřmánkového čaje a ještě dokud je horký a kouří se z něj ho postav před klec. Půlku klece překryj plínou (slabou) a před ní postav ten čaj.Je to proto aby mohl tvůj křeček mohl inhalovat tu vůni ale zároveň si nespálil čumák, který mají křečci jak jistě víš, hodně citlivý.

Zdroj: u-d-g-love.blog.cz/1012/ry­ma-krecka