Katru7

Co je mému křečkovi?

Nedávo moje křečí holčička zhubla a byla hubenoučká,vážili jsme ji a za týden tak povyrostla,,nemůže čekat miminka?Já myslím že je to blbost,protože bydlí ještě s jednou samičkou,byli jsmese zaptat a řekli nám že jsou to samičky,ale mě se to nezdá,,,,,nevíte proč za týden tak přibrala a zvětšilo se jí příško?......­...díky
Doplňuji:
Ještě k tomu,křečky máme už 4 měsíce

Nejlepší odpověď
www

Vzhledem k tomu, že březost křečků je kolem 16 dnů, lze předpokládat, že máš doma párek zvířat.
Zjištění pohlaví je totiž v tomto případě nejisté, i veterinář se může zmýlit 😁.

Další odpovědi
anonym

Katru, může to být klidně tak, že máš doma páreček křečků a ne dvě samičky. Ale může to být i nějakou nemocí. Pokud Ti křeček normálně žere a chová se jinak jako zdravé zvířátko, tak bude nejspíš březí. Pokud se Ti nezdá být v pořádku, tak s ním zajdi k veterináři. Možná bych k němu pro klid duše zašla i tak. Nic tím nemůžeš zkazit.

akvidzerp

Když jsem byl menší měli jsme doma samečka a to nám řekli v obchodě že je to sameček a zanedlouho měl mláďata,takže je možný že ten jeden tich tvých není samička a opravdu čeká mladý…

mojitek

..a co takhle zajít na veterinu?

samicek333

Kde jste se ptali? Jestli ve zverimexu, tak nepočítej s tím, že ti prodavačka odpoví stoprocentně správně. Vždyť, jestli jsou to „mláďata“ – cca.6měsíců, tak to nelze takhle určit. Klidně to může být i sameček a i veterinář se může splést.

helcaify1

Toto se stalo nedávno mému křečkovi. Byla jsem u veterináře a ten řekl, že to může být změnou klima venku, stresem, změnou prostředí. Křečci začnou víc jíst či zmohutní. Možnost tu ale také je, že máš opravdu páreček :)