Pokročilý

Co je mému křečkovi?

Nedávo moje křečí holčička zhubla a byla hubenoučká,vážili jsme ji a za týden tak povyrostla,,nemůže čekat miminka?Já myslím že je to blbost,protože bydlí ještě s jednou samičkou,byli jsmese zaptat a řekli nám že jsou to samičky,ale mě se to nezdá,,,,,nevíte proč za týden tak přibrala a zvětšilo se jí příško?.........díky
Doplňuji:
Ještě k tomu,křečky máme už 4 měsíce

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vzhledem k tomu, že březost křečků je kolem 16 dnů, lze předpokládat, že máš doma párek zvířat.
Zjištění pohlaví je totiž v tomto případě nejisté, i veterinář se může zmýlit :-D.

Další odpovědi:

Katru, může to být klidně tak, že máš doma páreček křečků a ne dvě samičky. Ale může to být i nějakou nemocí. Pokud Ti křeček normálně žere a chová se jinak jako zdravé zvířátko, tak bude nejspíš březí. Pokud se Ti nezdá být v pořádku, tak s ním zajdi k veterináři. Možná bych k němu pro klid duše zašla i tak. Nic tím nemůžeš zkazit.

Pokročilý

Když jsem byl menší měli jsme doma samečka a to nám řekli v obchodě že je to sameček a zanedlouho měl mláďata,takže je možný že ten jeden tich tvých není samička a opravdu čeká mladý...

Zlatý

..a co takhle zajít na veterinu?

Bronzový

Kde jste se ptali? Jestli ve zverimexu, tak nepočítej s tím, že ti prodavačka odpoví stoprocentně správně. Vždyť, jestli jsou to "mláďata" - cca.6měsíců, tak to nelze takhle určit. Klidně to může být i sameček a i veterinář se může splést.

Pokročilý

Toto se stalo nedávno mému křečkovi. Byla jsem u veterináře a ten řekl, že to může být změnou klima venku, stresem, změnou prostředí. Křečci začnou víc jíst či zmohutní. Možnost tu ale také je, že máš opravdu páreček :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.