Šárka014

Co s nadbytečným oblečením

Zdravím,
mám dotaz. Mám mraky oblečení a vůbec nevím, co s tím. Nějaké věci mám už na darování, ale mám pár kousků, které bych chtěla zkusit prodat, protože to např. nebylo vůbec nošené nebo jednou max dvakrát. Nejsou to žádné luxusní značky, ale prostě taková normálka. Kde bych to mohla zkusit prodat?
Děkuji za případné rady!

Nejlepší odpověď
cappuccino

Tenhle problem jsem resila taky. V posledni dobe je velke riziko neco prodavat, protoze se ozyva hodne smejdu, kteri ochotne chteji zaplatit postovne a snazi se vylakat udaje o platebni karte. Pozor na ne!! Je to velke riziko!
Satstvo posouvam kamaradkam nebo znamym, ktere o ne stoji a zbytek jde do domova duchodcu, kde se opravdu neztrati vubec nic, vcetne rucniku a lozniho pradla! V nekterych domovech jsou totiz seniori, kteri nemaji pribuzne a jsou radi za vsechno.
Nakonec prijdes na to, ze je lepsi mit misto ve skrini, nez cekat na nejakych par stovek z prodeje.
Alespon ja mam vzdycky dobry pocit, ze jsem se zase neceho zbavila.
Takhle posouvam i hracky – kdyz uz je nechteji znami, tak do detskych koutku, kavaren atd.
V sekacich vetsinou zajem nemaji, protoze berou zbozi z ciziny, o jednotlive kousky nemaji zajem.
Pokud jsi z Prahy, muzes se zeptat u Armady spasy.

Další odpovědi
Savier

Vinted, Bazoš, Sbazar.

aliendrone

Eh, zkus tzv. „second hand“ (jinak též „sekáč“), dej to do komise. Tedy jestli se tyto krámy ještě provozují. V devadesátkách jich bylo jako smetí a dost možná díky hospodářské situaci (DĚKUJEME DEM(ENT)OKRATICKÝM VLÁDAM a OVČANŮM, KTEŘÍ TEN XINDL PODPORUJÍ!) zažijí druhý boom. 😕