Stříbrný

Co s děravou pneu? Dá se opravit, nebo dát duši? Je prořízlá asi 2cm, ale uchází. Pneu je ještě moc dobrá.

Doplňuji:
Děkuji za inspiraci. Pneu má najeto cca. 2.500 km, ale nevadí, když se s ní rozloučím, na novou mám. Jenom jsem rád, že jsem poznal, kdo nám hází pneumatiky do lesů a ze skály jako jpau a jemu podobní!!!Z jeho projevu je zřejmé, že mu nejde o jednoduchou radu, ale o pocit někomu a možná hlavně sobě dokázat, že je někdo. ...nebo něco? Díky za rádobyrady.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Nech ji opravit a dej duši.
Doplňuji:
Pak to bude OK.
Samozřejmě vyvážení obzvlášť nutné.

Další odpovědi:

..."prořízlá asi 2cm"...???
To je díra jako ´prase´... O jakou jde pneu?
No - každopádně - pokud je narušený kord (jakože zřejmě je), vyhoď ji - pokud se nechceš dočkat nepříjemného překvapení za jízdy.
Použil bych ji tak maximálně na kárku za malotraktor pro jízdy po zahradě.

Zlatý

pneu je dobrá, len je deravá.

je to ok, kľudne tam dajte novú dušu a jazdite ďalej.
potom sa možno dočítame, že vaše telo je životaschopné, len hlava je oddelená od trupu.

:-Q

Pokročilý

Nevím no ... jak tady už bylo řečeno vyhoď jí ... nebo improvizuj a vycpy tu gumu senem nebo látkou ...

Bronzový

Jak píše mowla, vyjímečně musím souhlasit, jednoznačně gumu hodit ze skály. Osobně bych byl ještě víc radikální - pokud je guma starší než jednu sezónu tak měnit celou sadu (chci mít všechny gumy stejně opotřebené).

BTW:
Já nevím, mám "něco jako oktávku" a nejlepší guma podle testu ADAC (Letní, Dunlop Sport blueresponse, jednoznačně mohu doporučit, projel jsem s ní skoro peklem :-D ) mě vyšla na 1204 Kč tzn. cca 5000 vč. dopravy a to mi opravdu nepřijde moc vzhledem k tomu že ti to dovede zachránit auto nedej bože život. Ku*va když na to nemám tak nejezdím!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.