Lů18

Co říkáte na výsledky Oscara?

Co říkáte na výsledky Oskara? Konečně Leo má taky sošku, docela mě překvapila nejlepší píseň od Sama Smithe – Writing's On the Wall z filmu Spectre, vůbec se mi nelíbí, podle mě tady zase Akademie netrefila terč, měla jednoznačně vyhrát píseň Padesátí odstínů šedi od Ellie Goulding – Love Me Like You Do, film katastrofa, ale píseň naprostý hit… Jak to máte vy? Jste spokojeni, čekali ste to, nebo jste překvapeni? :)

Nejlepší odpověď
quentos

Je mi to tak nějak šumák, jde to mimo mě, nemám čas ani chuť to sledovat…

Další odpovědi
Emefej

Neříkám vůbec nic. Nezajímá mě to. Kdyby to nebylo proti zdejšímu kodexu, tak bych napsal, kde mám Oskary.

zjentek

Počítal jsem, že to letos bude černošská show a nakonec jsem tak nějak překvapen z úcty k bílé rase, která byla cítit i z těchto Oskarů, protože v USA už černoši pořádají vražedné výpravy na KuKluxKlan atd., tak alespoň Oskary „nám“ zůstaly ..ale nezajímaj mě.