mosoj

Co říkáte na léčivé účinky konopí ?

Čím mám začít ?

Doplňuji:
Hulení vynechat !

Nejlepší odpověď
annas

Koupila jsem si konopný olej. Ale přiznávám, že něco tak nechutného jsem moc dlouho nejedla. Beru si totiž každý den ráno lžičku oleje, medu a citronové šťávy – pomáhá mně nastartovat žlučník. Kúra rovněž pomáhá i proti tvorbě žlučníkových kamenů. Teď ale užívám olej rakytníkový.

Jinak mám v oblibě masti s konopím – např. na pohmožděniny, proti bolestem atd. V tomto směru mám dobré zkušenosti.

Další odpovědi
anonym

mě mast z konopí pomohla když jsem si z dovolené přivezla popálení od medůzy,zabrala, do několika hodin mě přestala kůže pálit a rychle se mi zahojila

salsa verde

můj syn trpí atopickým exémem a tak jsme vyzkoušeli konopnou mastičku, ta celkem zabrala, jiné výrobky jsem ale nezkoušela.

Losos

To, že konopí obsahuje léčivé a prospěšné látky je prokázáno, stejně tak jako např. u různých léků. Já osobně na to tedy neříkám nic, beru to jako holý fakt, kterému věřím.

petka

Možná nechápu přesný dotaz, ale každopádně léčivé účinky konopí určitě má. Není špatné jej přidávat do čaje, buchty apod.

mosoj

Zajímá mě jestli má někdo nějaké konkrétní výsledky v léčení nějaké nemoci.

Nezajímá mě kouření jenom proto abych se cítil dobře a nekonkrétní údaje.