michal303

Co pro vás znamená být úspěšný?

Co si pod tím představíte vy? Rodina? Sláva? Kariéra?.. Může to být cokoliv. Mě zajímá, co je to pro vás.

Odpovědi
FlAsh_7

To se mění, aktuálně je to klid a dobré známky

Gus_Fring

Být v nějakém oboru nejlepší. Samozřejmě často s tím jde ruku v ruce také: sláva, peníze, zájem o danou osobu opačným pohlavím. Ale to vše je až důsledkem.

elkon

Dobrý pocit, že něco dokážu. V té souvislosti mě napadla jedna věta, kterou mi kdysi řekl můj děda, někdy před padesáti lety. „Nikdy neukazuj co všechno dovedeš, budeš to pak muset dělat pořád“. Bylo to myšleno v souvislosti s činností v práci, kdy lempl, se veze a ten kdo umí maká. Je proto potřeba přemýšlet, kdy a kde člověk ukáže co umí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.