dust8

Také o víkendu, když u vás v okolí nejsou slyšet sekačky, tak přijdou na řadu vrtačky, brusky, cirkulárky či motorovky?

Člověk má klid s otevřeným oknem snad jen v noci.

Nejlepší odpověď
Malvína

V domě, navíc na okraji města, mě toto netrápí. Klid máme. A sekačky mi taky nenarušují domácí pohodu. Za tu vůni čerstvě posekané trávy jim to odpouštím 🙂

Další odpovědi
orwell

U nás tak ještě maximálně v sobotu, ale v neděli je klid. Záleží na tom, jak to má u vás nastaveno starosta se svým spolkem. Někde prý platí zákaz dělání hluku i v sobotu. Pokud bys na rušiče vyrazil se zákonem, měl bys být úspěšný. Ovšem mít špatné vztahy se sousedy taky není žádné terno. Ale když nemají rozum, musíš zabojovat, to se nedá nic dělat. Nejhorší z toho co píšeš je asi ta cirkule. To se fakt nedá dlouho poslouchat ☹

Drap

V sobotu je to u nás i všude v okolí normální, v neděli zcela vyjímečně.

anonym

Jo, kromě mě prováděj v ulici rekonstrukci další 2 lidi.