Avatar uživatele
zjentek

Co přesně znamená tato hláška při instalaci rozšíření prohlížeče?

„Může:
Číst a měnit veškerá vaše data na všech webech.“

Mám to chápat tak, že toto rozšíření může číst má přihlašovací jména, hesla, údaje např. v bance a tak různě a podobně, případně je, nedej bože, i měnit?

Ptám se i přesto, že věta „číst a měnit veškerá vaše data na všech webech“ mně to vlastně jasně a jednoznačně oznamuje. Bo prostě nechápu. Děkuju.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Roman71, aliendrone, Ametyst před 196 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Roman71

Zjentku, toto rozšíření má za cíl „get rid of cookie warnings..“ výslovně odstranit veškerá varování ohledně cookies ze všech webů. Více v diskuzi..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

No, s ohledem na dnešní trendy bych tuto hlášku bral DOSLOVNĚ. 😕

Nebuď línej a koukej klikat NESOUHLASÍM, venkoncem sám autor píše, že to „někdy funguje tak a někdy jinak“. Co pak s takovým svinstvem, k čemu je dobré? 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Vložte, prosím, názov tohto rozšírenia. Inak je vaša otázka príliš všeobecná.

Avatar uživatele
zjentek

Led, s radostí>>> https://www.i-dont-care-about-cookies.eu/

Avatar uživatele
Roman71

Zjentku, toto rozšíření má za cíl „get rid of cookie warnings..“ výslovně odstranit veškerá varování ohledně cookies ze všech webů. K tomu, aby rozšíření fungovalo správně, musí umět číst a měnit veškerý obsah ukládaný prohlížečem. O tom, jestli umí číst i ukládaná hesla internetového bankovnictví, bych nerad polemizoval.. Případné zjištění, že se tak děje, by vedlo k rychlé akci – okamžité odinstalování rozšíření a následně změna hesla.

Avatar uživatele
zjentek

Romane, „může:
Číst a měnit VEŠKERÁ VAŠE (!!!) data na všech webech.“

Co ty na to? Máš názor? Já si myslím že česky rozumím docela dobře.

Avatar uživatele
Roman71

Inu, když už veškerá data, tak včetně internetového bankovnictví..
Z toho mi běhá mráz po zádech, kam až to sledování aktivit může zajít?

Avatar uživatele
Roman71

Zjentku, tak tomuhle bych se vyhnul velkým obloukem.

Neříkám, že bych na internetu dělal něco nelegálního, ale tohle zase nahrává někomu, kdo má finanční profit z mých aktivit. To už bych si rovnou mohl udělat účet na FB nebo Insta.. že?

Kdepak, tuhle blechu si do kožichu dobrovolně nenasadím.

Avatar uživatele
zjentek

Led, ale jen pro úplnost, zajímá mě jestli FAKT „MŮŽE“. Nezajímají mě rady typu: ne tak tohle vypadá seriózně navíc tohle by si nikdo v Chorvatsku, žádný vývojář, nedovolil, to by si nelajsnul, obával by se atd. Děkuju.

Nový příspěvek