Co presne mel za povinnosti-safar?

Doplňuji:
Omlouvam se-ale ja nemam na svem P.C.hacky a carky.Mam s tim problem i ja,nevim jak to jinak udelat.

Nejlepší odpověď
annas

Ilines, není to šafář? ten se stal o obecní majetek.

Doplňuji:
staral

Zdroj: http://baracni­ci.sweb.cz/slov­nik.htm

Další odpovědi
vagra

ILIINES-Pobavila jste mě jednak "safarem"a podruhé vysvětlením v doplňku!
Potřetí,když si představím kolik lidí,včetně mě, toho SAFARA,hledalo na netu.:-))
Omlouvám se, patří to do diskuzí,ale tam by to zapadlo bez povšimnutí.
Váš humor je zaznamenáníhod­ný,fakt.:-D
Vaše otázka byla,tak říkajíc-DVĚ V JEDNÉ.

annas

Ilines, nic se neděje. Já vím. Slovo šafář jsem znala, proto jsem je zkusila.

anonym

Dekuji.