pizlicka

co prave delate?pokud nespite

Nejlepší odpověď
zzzzz

Směji se vtipu.

Fakt nechápu, jak si můžou lidi stěžovat, že je benzín drahý … no řekněte mi, kdy naposledy stál litr benzínu stejně jako šest vajíček ? :D

Další odpovědi
briketka10

stahuji film Psychopat z green river..
jdu si uvařit kávu a budu netrpělivě čekat na odpověď v diskuzi od iceT tam se to prý rozsekne :o)

numeriprimi

Stále se ještě částečně probouzím. A jelikož se mi nechce konečně začít přepisovat Astronomickou olympiádu, tak hledám záminky, jak to odložit na později- tedy třeba koukám sem a celkově prohrabávám celý net :D