co potom ???

co mám dělat ?? … tento rok ukončím tříleté učiliště se zaměřením CHOV KONí A JEZDECTVí a nevím co dál … :(

Odpovědi
anonym

Jestli nechceš makat, tak zkus nástavbu. Dneska bez maturity to nejni nejlehčí. Navíc máš obor se kterým se neuživíš všude, ale musíš bejt v blízkosti, kde se něco takovýho děje. Tak bych doporučil si udělat něco z oboru, ať máš pak víc pracovních možností.

zuzik.k

myslím že nejlepší je ještě si dodělat maturitu, což znamená na 2 roky na nástavbu

satan

Poridit si nekolik koni a ucit jezdit a delat vyjizdky.U nas je konska farma a timto zpusobem funguje jiz nekolik let.