Killer

Co pomaha na rýmu a na kašel? Dík

Nejlepší odpověď
quentos

cibule v syrovém stavu. Nelekněte toho, že kašel i rýma se na chvíli zhorší, budete potřebovat kapesník i při kašli – to je tím, že odchází. Boj významně podpoří i cibulová šťáva (2 – 3 větší cibule nakrájíme na kostičky a prosypeme cukrem, aby pustily šťávu, kterou pak průběžně pijeme. Nic moc dobrého, ale zabírá.
Kdyby Vám bylo divné, že totéž jsem tu psal před časem proti angíně, je to tím, že cibule je univerzální přírodní všelék. Na kašel a rýmu zabírá zrovna tak – vyzkoušeno.

Další odpovědi
venkovan

Tahiti či Havaj

Hykam

Také na to spolehlivě pomáhá černá ředkev. Nastrouhat na jemno, smíchat s cukrem nebo medem, nechat pustit šťávu a tu potom užívat po lžičkách několikrát denně.