Vercule

Co podnikáte se svými mazlíčky (psy) aby se unavili? :)

Odpovědi
Drap

CHodím na dostatečně dlouhé a náročné vycházky. po chvílch opakuji cviky, popřípadě cvičím nové.jednotlivé cviky, nebo učím nové. Mám ale psa. Pokud máš rybičku, tak to nebude nejlepší metoda.

elkon

Běhá po zahradě, případně chodíme na procházky a na výcvik. Ale neznamená to, že se musí nutně unavit.

da ny

Nepotřebuji, aby se mazlíček unavil/unavoval. Ani žádné „závody“ (s tím se psí plemeno vybíralo).
Pes patří mezi plemena, která jsou daleka toho, aby aportovali (jako trotlík běhal sem a tam) pro klacek nebo míček ;) (A to je v první desítce podle inteligence psích plemen ;D).
Stačí mu dostatečný pohyb (každý má jiné potřeby, podle druhu a plamene).
„Délka psího spánku se odvíjí především od jeho aktivity během dne. Čím více je pejsek aktivnější, tím paradoxně méně spí, i když by se mohlo zdát, že potřebuje odpočinku více. Na rozdíl od lidí potřebují psi spánku mnohem více, a to přibližně 12–14 hodin.“
https://www.du­dlu.cz/svet-zvirat/jak-dlouho-spi-pes/

Koník je ještě mladý, pilně se učí. K obsednutí bude tak za rok. ;D
https://www.ca­valluna.com/cz/za­kulisi-a-mnohem-vice/znalost-koni/plemena-koni/americky-kovbojsky-kun

terry

Ne vysloveně proto aby se unavili. Ale chodíme na přiměřene dlouhé procházky nebo cykloprojížďky.
A sousedka má psa, ktwerý aportování miluje. Jako trotlík běhá sem a tam pro klacek nebo míček, který vrací a vrací a vrací a …

paul1

Měli jsme před časem z útulku zlatého retrívra. Krásné zvíře, ale neustále nám utíkal.
Podhrabával se pod plotem, při troše nepozornosti utekl mezi nohami při otevírání branky a pod. Vrchol byl, když jsem ho přistihnul, jak leze po pletivu plotu a nahoře v pohodě seskočil dolů a už byl fuč. Většinou se večer vrátil, ale měli jsme strach, aby nezpůsobil např. nějakou dopravní nehodu. Poradili mi, aby jsem ho bral na delší vycházky na vodítku, aby se unavil. No chodili jsme pár hodin, když se mi zdálo, že už má dost, tak jsme se vrátili, hlavně tedy kvůli tomu, že já jsem už měl dost. Na dvoře jsem ho pustil z vodítka. Než jsem došel domů a kouknul z okna, jak si vede, už tam nebyl. Takže jsme pochopili, proč bylo takové krásné zvíře v útulku volné k odebrání. Museli jsme ho vrátit a doporučil jsem jim, aby ho dali někomu, kdo má betonové ploty okolo pozemku.

JarkaHor

No v případě psa doporučuju vrhač míčků, ten náš blázen by zatím lítal pořáád

SarrahParker

Na kolik taková věcička přijde a není to moc hlasitá věc?