vivatisCZ

Jak dlouho může křeček běhat v kole?

Dobrý den, mám měsíc starého křečka a ve své kleci má nově i kolo. Běží v něm jak o závod. Na internetu jsem se dočetl, že prý někteří křečci z toho dostali i infarkt jak tam běhali. Chci se zeptat jak dlouho mu mám nechat to běhací kolo v kleci, aby se úplně nevyčerpal? :) Děkuji

Odpovědi
anonym

Nech mu běhací kolotoč jen určitou dobu k dispozici.
Křeček může běhat do zblbnutí (jako pes za ocasem), může to být pro něj nezvladatelná vášeň a může se uhonit i s následky, které popisuješ. Ani člověk občas neví kdy má dost a zvířata v zajetí také.

Awe

Až se křeček unaví tak přestane…Jakýkoliv tvor se nebude namáhat tak dokud ho neklepne.To je blbost

bububabu

http://tera.po­radna.net/q/vi­ew/9146-krecek-dzungarsky