endy122

Co nosíte/nosily ve školní tašce na střední škole?

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

Učebnice, sešity, papuče, svačinu, psací potřeby......čekáš že ti někdo napíše třeba C4 nebo dynamit???

Další odpovědi
Drap

Učebnice, sešity, pravítko tužky a logaritmické pravítko

Lamalam

Sešity (od třetího ročníku pouze sešit „univerzál“), svačinu, psací potřeby, kalkulačku.

jinsun

notebook, adaptér, sešity, 2 propisky, pití a jídlo, kalkulačku, sluchátka

anonym

Několik tužek, trojúhelník, kružítko, jeden-dva sešity… Sváču…
Už tak od druháku – v prváku ještě poctivě knížky, sešity do každého předmětu.

klumprt

Pár sešitů, něco na psaní a nespecifikovaný bordel. Zbytek jsem měl ve skříňce v šatně.
(Do které jsem lezl asi rok a půl zezadu, neboť jsem si zlomil v zámku klíč.)

Questman

Učebnice, sešity, tablet, klíče a mobil, tužky a propisky, pravítka, úhloměr, kružítko, ořezko a gumu, svačinu a pití.

Mc Merkurion

cigára,sirky,sva­činu,penál,se­šit,karty,něco na čtení,průkazku na bus,nůž…

Emefej

Sešity, svačinu, psací potřeby, kuřácké potřeby, logaritmické pravítko.