bolak

Co nejhoršího jste kdy viděli udělat vaše rodiče?

A prosím, buďte upřímní (aspoň jako Standa Gross).

Nejlepší odpověď
Kepler

Nezájem o své dítě.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… nic (zatloukat,za­tloukat,zatlou­kat – Plzák) …

kapka

Vraždit…

anonym

To,když se rozvedli.

marci1

Nic jsem neviděla. Jsou křišťálově čistí. 🙂

Kryšpín

Taťulda vstoupil do politiky

anonym

Jak se dloubou v nose.

Nuk nuk

Tátu jsem viděla opít se tak, že usnul v příkopu.

bolak

Kryšpín: áá mladej Vondra, nazdárek :)

bolak

Nuk nuk: ani ten příkop v tom určitě nebyl nevinně

bolak

Eburo: to jsou bestie!! za to by si zasloužili jeden druhýho..

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

bolak

ping-pong: každej sám sebe a nebo křížem?

bolak

marci1: tak za to si snad bod ani nezasloužíš, ale já ho stejně dal :)

kapka

… kapra :D

bolak

jako že máma otevírala a zavírala pusu a dělala „klap klap“?

Mc Merkurion

kapka: … jenom?

kapka

Tak dobře… taky králíka. :) Já nevím, mě nic jinyho nenapadá.

bolak

táta stříhal ušima a hopsal, to chápu, to dovede rozčílit, jedna slečna mi kvůli tomu i utekla ze schůzky, a to je velice neslušné, a navíc to ruší ostatní lidi, kteří musí uhýbat nohama a uvolnit cestu, to se přece v divadle nedělá, kor když představení sotva začalo..

kapka

To „vraždit“ bylo před tím kralikem a kaprem docela důležitý :D