bolak

Co nechce vidět zloděj, když se vloupá do domu?

Byla to jedna otázka z americké obdoby pořadu „5 proti 5“.
Jak byste na to odpověděli vy?

PS: To jak odpověděl jeden ze soutěžících jsem kdyžtak napíšu později.
Doplňuji:
Sandy: Ne, nejlepší je když dá někdo hádanku, nad kterou chce aby hádající zamysleli, a pak přijde někdo kdo už ji zná a schválně vyzradí odpověď.

Nejlepší odpověď
Drap

Ústí brokovnice

Další odpovědi
aramah

Že už je vykradenej a nemá co vzít? :D

Sandy

Nahou babičku!!! :D

Nejlepší na videu je reakce moderátora. :D
Doplňuji:
Mě tahle otázka nepřijde na zamyšlení, ale spíš na pobavení, navíc si můžete všimnout, že nové odpovědi přibývají pořád, takže se asi zase tak moc nestalo :).

Zdroj: http://www.vi­deacesky.cz/os­tatni-zabavna-videa/co-zlodej-nechce-videt-kdyz-se-vkrade-do-domu

ten který je

Holé zdi s jednou matrací na zemi,na které spí nedavno rozvedený majitel domu.:-)

anonym

Že tam jeho žena … s majitelem domu!

hanulka11

že toho tam budou mít tolik, že bude muset jít 2× :D:D .....a to je dost nebezpečné.....

Michal Kole

že tam na něj čekají policisté nebo na něj kouká kamera s blikajícím červeným světlem

lexx

kámoše z konkurenčního gangu

bolak

Sandy: Já ale čekal na to že se svým názorem někdo trefí do názoru většiny, ale tys mi to teď zkazila. Tak já ti taky zkazím překvapení: Ježíšek neexistuje

(tak a máš to)