jarna

Co na tuhle situaci říkáte?

Ahoj, jsem od přírody hodně drobná. Měřím 152 cm. Co se mi děje často, tak slyším různé narážky na mojí drobnou postavu. Nevím no, já bych nikdy nikomu na jeho fyzický vzhled nic neřekla.
Měla jsem vyhlédnuteho jednoho kluka. Taky mu je 16, jako mně. Chystala jsem se jít běhat do jednoho parku. Ptala jsem se ho zda chodí běhat. Řekl mi: já běhám s někým, kdo dělá velké kroky. Co byste mu na mém místě řekli?

Šla jsem tedy běhat s mým kamarádem. Bylo to fajn, hezky jsem si spolu zabehali. Shodou okolností jsem tam pak tohohle kluka co mi to řekl s těmi velkými kroky potkala, když jsem se vracela pomalu domů s fajn běhu s kamarádem a řekl mi: Ahoj, já jsem tě tady sháněl. Co byste mu na tohle rekli?

Doma mi řekli, ať chodím hlavně s někým kdo mě přijme takovou jaká jsem a kdo mě tak bude mít rád i když jsem třeba drobnejsi oproti okolí.

Nejlepší odpověď
da ny

Mnoho povyku, pro nic 😉
Mohl to být. pokus o i nevinný vtip. Divím se, že to řešíte…
Doma mají pravdu.
Situace si nezasluhuje žádný komentář. Kdo ví, zda by vůbec něco řekl,
kdyby Vás potkal, vracet se samotou. Měla jste jiného parťáka.
Mějte se ráda, ať si říká, kdo chce, co chce ;;-)
Někdo je malé pivo, jiná dívka žirafy, slon, velryba, nebo nítěnka…
Jedna má dudy, druhé lentilky…
Oni mají problém, ne Vy. Prostě lidé kolem Vás, budou různí, včetně těch
nepříjemných „starostů“. Před vlastním prahem si nezametou.

Další odpovědi
iceT

Ve svým věku už neříkám nic.
Na první jeho odpověď bych mu řekla, že jdu teda hledat někoho jinýho na běhání.
Na to druhé bych řekla, že s jeho velkými kroky tě mohl snadno a rychle najít. Nebo třeba dotaz proč tě sháněl, ale ono člověka hned nic chytrýho nenapadne, to až potom, až má čas popřemýšlet.

elkon

Řekl bych: „tak ty jsi mě sháněl? I když dělám malé kroky?“

paul1

Rodiče mají pravdu. Mně se vždy líbily menší ženy, ale bohužel měl jsem v mládí 189 cm, teď už určitě méně (83+), tak to s menšími ženami nedopadalo dobře, brzy jsme se rozešli.
Říká se co je malé, to je hezké a z velké části to i platí. Tady je několik příkladů:

Zdroj: https://www.li­fee.cz/ze-sveta-vip/co-je-male-to-je-hezke-8-superhvezd-ktere-meri-sotva-metrsedesat_169668­.html#Snippet­Tab

Drap

Neříkám nic. Nemám takový, nebo podobný problém.

Kelt

Nejlepší by bylo, kdybyste se mohli přihlásit na nějaký závod v běhu a ty bys byla lepší. Držím palce a vyber si toho, kdo tě bere takovou, jaká jsi.

Ametyst

Asi bych byla ostrovtipná, a vrátila mu tu poznámku o velkých krocích jinak. Dál by mě nezajímal. Ale taky mi není 16, spíše můžu potvrdit, co říkají tví rodiče. Neponižuj se.

Dochy

Také bych to bral nejspíš jako komunikační škobrtnutí. Pro nás (publikum) je to příliš málo informací na to, abychom Ti mohli pomoci. Jen na základě popsaného lze jen těžko soudit na budoucí vývoj. Nezavírej zbytečně žádné dveře, uvidíš jak se to vyvine.