jsemjá

Co myslíte, otevřou obchody, nebo ne?

A byli byste pro, nebo proti otevření obchodů?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ne.

U poslední ankety na téma píseň, jsem reagovala, že anketa je nedostatečná. Zde opět chybí možnost Jiná odpověď.

Zatrhla jsem Ne, ale netuším. Dovíme se to v neděli večer. Potřebuji něco koupit v papírnictví, tudíž bych otevření uvítala. Ostatní obchody neřeším.

Ale čekám na otevření kadeřnictví. Bohužel, chtěla jsem se začátkem listopadu „vylepšit“ na fotografii na OP, ale už jsem nemohla déle čekat, protože vlasy rostou rychle.

Další odpovědi
da ny

Ne.

V anketě je nedostatečná výběr možností.
Některé obchody by bylo třeba otevřít (spousta jich funguje).
Hlavně dětské oblečení a obuv. Některé ze služeb, s omezením

Státy kolem nás a v Evropě přitvrzují, omezují, zavírají.
Byla bych hodně opatrná. Češi jsou neukáznění, jako urvaní ze řetězu.
Za ukazatel považuji snížený stav hospitalizovaných a umírajících osob
v nemocnicích. Ten se nelepší, naopak.
Jsem pro ne, s malými výjimkami. Ale něco jistě vláda rozvolní. Vše snad ne.

Kepler

Ano.

Mým přáním je samozřejmě ANO. Jestli ale budou skutečně otevřeny, to je otázka. Vláda se zatím neshoduje. Jak říkal ministr Blatný, je to pade na pade.

Drap

Ano.

Chybí jiná možnost. Obchody se otevřou zcela určitě, jen se doposud přesně neví, kdy to bude.

Kelt

Ano.

Samozřejmě, že ty obchody otevřou. Není uvedeno ale kdy a chybí úniková odpověd. Bookmaker nevyhlásil sázky , zda to bude příští týden, nebo někdy později. Je jisté, že každý zemře. Taktéž by mělo být jisté, že se obchody otevřou, pokud se nepřistoupí na variantu, že se neotevřou a každému bude dojíždět dle potřeby dodavatelská služba.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.