Co myslíte,je to skutečně pravdivé tvrzení?

Údajně je to tak:Medvědí prý nevědí,že turisti nemaj zbraně!!!
A jakoby toho nebylo dost,tvrdí se dále,že:
„Až jednou procitnou,počíhají si v lese na ně“!!
Kdyby to byla pravda...........!

Nejlepší odpověď
vagra

Bubco-nešiřte paniku-pravdivé tvrzení to je ,ale turisté se rozutíkají po lese a:
Na pěšině zbydou po nich tranzistoráky
a dívčí dřeváky a drahé foťáky,
medvědi je v městě vymění za zlaťáky,
za ty si koupí maliny, med a slané buráky.
A to by tak bylo všechno.

Další odpovědi
Fallen Angel

Mno a? tak by medvěd sežral člověka, a co. člověk si dá taky steak a neni mu líto tý krávy, co ji museli zabít. Taky si koupí kožich na zimu a neni mu líto těch zvířat, který jsou zaživa (ano opravdu většina za žíva, protože díky té bolesti jejich tělo vylučuje nějakou látku, která té kůži a kožešině dává lepší vlastnosti) stahovány z kůže a pak pohozeny, aby chcíply. Tak proč plakat nad někým, koho sežere medvěd? Ten to rozhodně nedělá proto, aby si pak z toho „chudáka“ udělal kožich. Max. proto, že má hlad, nebo že brání mladé.

anonym

DOBRÝ DEN PANE BUBCO.TAKÉ JSEM KOLIKRÁT NAD TÍMTO TEXTEM PŘEMÝŠLELA.ZVÍŘATA MAJÍ STEJNOU HODNOTU JAKO LIDÉ.ASI BY NEZAŠKODILO TĚCH PÁR ZLÝCH TURISTŮ SEŽRAT!!!

Zdroj: vlastní zkušenost.