Lgee

Co může za to, že mi chutná spálené jídlo?

Třeba křidélka, stehna, řízky co jsou docela dost spálená prostě víc než normálně udělaná.

Nejlepší odpověď
zbyndo

Ďeťom keď chýba vápnik, olizujú omietku na stene, keď má psík žalúdočné ťažkosti, nájde si trávičku,ktorou sa polieči,Tebe asi chýba uhlík,a spálené jedlo Ti robí dobre

Další odpovědi
paul1

Já mám celkem rád u některých jídel ne spálená, ale připečená jídla, hlavně u okrajových míst a také v rozích na pekáči

Ametyst

Možná Ti ve škále chutí chybí hořká. Tělo si řekne o vyváženost.