EVIL

Co mu říkáte? (mobil)

http://www.ta­dykoupimmobil­.cz/d-1969-sony-ericsson-u5i-vivaz-moon-silver.html?PHPSES­SID=0d1f5e155404be76dbe3­43f7017c3d21
ZAUJALO MĚ NA NĚMUchvátí vás širokoúhlý dotykový displej o velikosti 3,2 palce 8,1 MPx fotoaparát vestavěnÁ podporA komunitních serverů. A WIFI A GPS mám ho koupit? jo a je k němu 8gb karta

Nejlepší odpověď
beer

Jak říká Dědapetr – líbí se, odpovídá – kup si ho. Ten telefon jsem měl v ruce a je to zkrátka „mazel“: pěkný, dobře sedí v ruce, žádné hrany, svižný OS, atd. atd.. (jinak ale nic pro mne, nejsem příznivcem dotykáčů) Pokud o něm chceš vědět ještě víc, mrkni sem:

http://www.mo­bilmania.cz/de­fault.aspx?ca­talog=1§i­on=63&catitem=18314

Další odpovědi
dědapetr

Když se ti líbí tak si ho kup,na tom co si myslí ostatní nezáleží.Je to jen na tvém rozhodnutí.Pokud odpovídá tomu co po telefonu požaduješ je zbytečné se ptát.

DDarent

všiměte si ale že vnitřní pamět je 75MB, pamětové karty jsou problematycké, takže když vám přestane fungovat, tak tam máte hodně málo......má také starý OS. výkon nebude 1GHZ. Byl by lepší http://www.ta­dykoupimmobil­.cz/d-2271-sony-ericsson-r800i-xperia-play-black.html?PHPSES­SID=0d1f5e155404be76dbe3­43f7017c3d21
Je to jeden z nejvýkonnějších mobilů na trhu a vypadá stejně jako Vivaz (ten na co se ptáte). Akorát má místo Quietry klávesnice ovladač pro hry…(je to zároven herní konzole- neznamená to, že je to dělaný jenom na hry, ale ovládaj se stim třeba GPS navigace, nebo užitečné programy.

RomanP

Je solidně vybaven pokud se ti líbí tak ho kup. Já mám nokii C5–03 ta má slabší paměť RAM , jinak jsou parametry stejné. Já kupoval mobil hlavně se zaměřením na kancelářské funkce

Pro DDarent
Nechápu proč by měly být paměťovky problematické, Pokud tam někdo nerve co nemá tak fungují na jedničku

dj.david1234

Zdravíčko :)
Vzhled: No není hnusnej :)
Značka: Ehm.. já osobně, radněji Nokia
Kamera: 8,1. Zní to hezky, ale už na tom asi nezáleží, co jsem slyšel.
WIFI : Měla by být samozřejmost :)
Paměť: 8gb stačí na nějakolik desítek dílů Simpsnů :D

Výsledek:
Líbí, má to co potřebuješ, máš rád Sony Er. kup si ho :)

Ale osobně mám Nokia 5800 a jsem s ní nadměrně spokojený :)