ingi

Volání – mobil

Brej večer
Chtěl bych se zeptat, když někomu volam na mobil, tak než to příjemce „zvedne“ hraje mu, tam nějakí písnička. Jak se toto nastavuje ?

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

dobrej :)
říká se tomu uvítací melodie a poradí vám váš operátor… a pozor, je to za (sice malý, ale) poplatek

Další odpovědi
nyja

Upřímně? Doporučuju si tu melodii vůbec nenastavovat, jsou s tím akorát tak problémy… Ze začátku si tam sice vyberete nějakou melodii, nebo hlášku, ale po čase určitě nebudete mít čas na obměňování daných melodií a budete to tam mít pořád stejný. Výsledek? Vaši blízcí budou nadávat, že je to tam už docela otravné a vy za to budete ještě navíc platit (15,–Kč – sice to není zase tolik, ale za rok to vyjde na 180,–Kč) a když to budete chtít zrušit, tak se vám to povede pouze na jeden měsíc, s tím, že jste za to stejně musel i ve zrušeném termínu zaplatit, jenom vám tu melodii na měsíc přestanou pouštět. Je to hrozný :/

anonym

Dle toho, pokud sem to pochopil dobře, tak vy se ptáte, jak se nastavuje ta hodba, kterou slyšíte, když vám někdo volá a než to vednete. V nastavení
pokud někoho prozvoňujete a tu hudbu myslíte, tak to u operátora myslímže

Děda Louda

Podle tvého popisu jde o vyzvánění. To si nastavuje příjemce.