Tonda motor

Co mám říct rodičům když jsem dostal napomenutí třídního učitele

Nejlepší odpověď
Edison

Že jsi dostal napomenutí třídního učitele. A že se doučíš češtinu.

Další odpovědi
marci1

Čistou pravdu. 🙂

zbyndo

Nič.Ak nedostanú rodičia písomne, že učiteľ bol napomínaný,ako píšeš,nemusia to vedieť.V budúcnosti skús napomenutiu triedneho učiteľa predísť

Tw!st

Řekni pravdu jak to bylo. Bez nějakého toho průšvihu by to byla nuda. Za pár let na to budeš s radostí vzpomínat.

led

Priznáš pravdu, za čo to bolo a príjmeš prípadný trest.

PS.
možno niekto z rodičov vytiahne aj vlastné vylomeniny zo školy 🙂