Co způsobí 2 schování ?:-)

Ahoj můj bratranec-o 10 let mladší udělal ve škole dost velkej průšvih-"hrál" si s hasickým přístrojem a dostane nejspíš 2 schování.Co to obnaší-důsledky.Nemam nejmenší zkušenost...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Bude mít dvojku z chování. To je tak všechno. Jak ho za to pochválí jeho rodina, to tady nikdo nemůže odhadnout.

Další odpovědi:

Bronzový

edeltrudak: kam ho schovají?
atena11: jaký dudek?

No, podle mne by se měl bratranec přestat schovávat. Provedl to už dvakrát a někdo mu to zřejmě spočítá.
Dvojka z chování je snížený stupeň hodnocení, což znamená, že žák má kázeňské problémy, ale ještě není třeba z toho vyvozovat nějaká další výchovná opatření.
Každopádně by si měl bratranec ke svým hrám vybírat jiné věci než hasicí přístroj a podobné vybavení školy. Pokud způsobil škodu, tak by ji měla po něm (jeho rodičích) škola požadovat.

Pokročilý

2 z chování není nějak velikej průšvih... za dvojku ho vyloučit nemohou bude mít asi nějakou dudku nebo napomenutí, ale navíc je to teť pololetní vysvědčení to není ani tak důležité....
Doplňuji:
Oprava dutka

Nikdy jsem dvojku z chování neměl - ale neumím si představit nějaké praktické důsledky - určitě to nebude mít vliv ´na funkci´ - navíc, předpokládám, na základní škole.
Jinak by se mohlo jednat o např. odebrání (nepřiznání) stipendia, problém s ubytováním na internátě/koleji a podobně. Přesně mu (nebo jeho rodičům) to ale objasní jeho třídní.

Pokročilý

také jsem si kdysi, když jsem byl na základní škole hrál s hasicím přístrojem - zkoušel jsem, zda funguje...bohužel fungoval. Já jsem dostal pár facek od učitele a myslím že třídní důtku nebo tak něco a samozřejmě bylo potřeba zaplatit naplnění hasicího přístroje. Také záleží na tom, jak syn ve škole působí, jestli to byl jeho první průšvih a nebo jich už bylo více :)

Stříbrný

ve škole nic,jen bude na vysvědčení místo 1 dvojka. Nicméně jeho rodiče by mu měli naflákat.S hasičákem se neblbne a už vůbec ne s ním stříkat po chodbách.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2415
Zlatý Drap 1488
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.