elisek97

Co mám dělat při mdlobách???

Ahoj, moje teta mi ráno řekla, že přes noc jí bylo špatně. Teď leží na posteli, nohy má podložené polštáři a když se pokouší sednout tak se jí zamotá hlava .a má zimnici. Prosím poraďte co se děje nebo tak něco…

Nejlepší odpověď
iceT

zavolej k ní doktora

Další odpovědi
Hamon

Vzít telefon, vytočit 112 a zeptat se, co máš dělat.

anonym

Zavolej si na pohotovost a tetiččin zdravotní stav jim co nejpřesněji popiš. Tetě změř teplotu a zkontroluj její reakce. Tohle nevypá dobře.

www

Její nohy podložit co nejvýše, třeba i na židli a poté zavolat lékaře, na paní mluvit a uklidňovat ji.